Przełomowa wypowiedź marszałka Tyszki! Nie wyklucza poparcia wniosku o postawienie Tuska przed Trybunałem Stanu!


Bardzo ciekawej wypowiedzi udzielił wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka dla Programu Pierwszego Polskiego Radia (PR1). Polityk Kukiz'15 mówi konkretnie, że nie wyklucza poparcia wniosku o powołanie byłego premiera Donalda Tuska przed Trybunałem Stanu.

– Donald Tusk jest przede wszystkim odpowiedzialny za zadłużenie Polski, które za jego rządów osiągnęło 1 bln zł i będą je spłacały nasze dzieci i wnuk – mówił na antenie.

Jak dodał:

– Jest odpowiedzialny również za 21 podwyżek podatków, choć obiecał, że ani razu podatków nie podniesie, a jeśli któryś z ministrów to zrobi, to go wyrzuci z rządu – przyznaje Tyszka.
Polityk wskazuje również, że były premier jest odpowiedzialny za przyczynę gigantycznej imigracji Polaków.

– Odpowiedzialny za presję na polskich obywateli, żeby emigrowali i szukali lepszej pracy w państwach, które mają przyjaźniejszy system podatkowy – kwituje Tyszka.

Wskazał również, że to zasadnicze problemy dla państwa.

Warto w tym miejscu zadać pytanie, czy cały klub Kukiz'15 byłby gotowy poprzeć wniosek o postawienie Donalda Tuska przed Trybunałem Stanu?

Źródło: PR1
fot: YouTube


Komentarze

  1. Kukiz'15 może tak, ale NIKT więcej! Niepisana umowa "my was nie ruszymy, wy nas nie ruszycie, my damy wam przeżyć, wy dacie nam przeżyć" od 26 lat obowiązuje

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokładnie jak to stwierdził przedmówca, PiS w ramach kampanii wyborczej zrobił kupę kurzu, a gdy ten opadł okazało się że wszystko jest po staremu.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz