Poseł PiS oświadczeniem na temat PO i Nowoczesnej rozwalił system! 20 sekund powodujących wybuch śmiechu


Poseł Prawa i Sprawiedliwości Szymon Giżyński, postanowił w trakcie sejmowej debaty, wydać krótkie, ale treściwe oświadczenie na temat polityków Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej.
Musimy powiedzieć szczerze, że ma poseł polot :)

fot: YouTubeKomentarze

 1. lepiej tego nie można ująć

  OdpowiedzUsuń
 2. To wszystko , no poziom iście PiSowski , obrazić bez argumentów żeby czasem nie dało się dyskutować. I to mówi poseł który lekką ręką oddaje miliony na Rydzyka ? Dyskutuje o jakichś ojawieniach ,wykonuje polecenia prezesa bez analizy.. Hmm i kto tu nie myśli ??? Gdyby posłowie Pisu potrafili słuchać , dyskutować i wyciągać wnioski , zwrócili kościołowi kościół , szanowali poglądy innych ,nawet gdy są odmienne to może w którymś miejscu można by przyznać im rację :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki to „straszny skandal“, że 20 mln zł zostało wydanych na katolicką uczelnię o. Rydzyka zamiast znów 50 mln wywalić na portal internetowy dla bezdomnych ( zrobili to złodzieje z PSL) lub 500 mln na stadion ITI ( to łapówka złodziei z PO za promowanie ich w SB-eckim TVN).
   Dlaczego 20 milionów zł. na polską szkołę katolicką wzbudza nienawiść, a 300 milionów zł. wyłożonych z polskiego budżetu na budowę muzeum żydów przechodzi bez echa?
   http://prawicowyinternet.pl/polskie-piekielko-100-milionow-dla-michnika-spoko-20-milionow-dla-rydzyka-lamanie-demokracji/

   Usuń
  2. pani Kamionka , pani poziom sięga dna ! o czym pani pisze ? jakie argumenty ? czy pani pupile rozliczyli swoje afery i przekręty żeby mieć prawo do krytyki innych ? gdzie pani była przez 8 lat i jakie wnioski pani wyciągnęła ? totalne zakłamanie !

   Usuń

Prześlij komentarz