Popłynęła! Lewicowa dziennikarka mówi, że Tusk wygląda jak „milion dolarów, zachowuje się jak dwa miliony dolarów”


Oddajcie pokłon królowi! Przybył, nadjechał i zachwycił lewicową część Polski. Zachwycił wszystkich tych, którzy mają dosyć rządów PiS. Jeżeli możemy zrobić jakiś ranking najgłupszych wypowiedzi o wizycie Donalda Tuska w Polsce, to z pewnością komentarz Elizy Michalik z programu "Gilotyna" emitowanego na antenie Superstacji, będzie w czołówce.
Oto dziś lewicowa (choć dawniej prawicowa) dziennikarka, ocenia wygląd szefa Rady Europejskiej oraz jego zachowanie:

Lubię Donalda Tuska. Facet wygląda jak milion dolarów, zachowuje się jak dwa miliony dolarów. Zaznaczam, że abstrahuje od oceny politycznych dokonań Donalda Tuska, bo sama za jego kadencji miałam sporo zastrzeżeń (...) To jest teraz zupełnie inna klasa człowieka – przyznaje Michalik.

Dziennikarka dodaje coś zupełnie absurdalnego. W imieniu kobiet wypowiada, że wiele z nich chętnie umówiłoby się z Tuskiem na randkę!
On teraz skończył 60 lat i wygląda tak, że pewnie niejedna młoda kobieta umówiłaby się z nim na randkę - przepraszam pani Małgorzato Tusk - oczywiście gdyby nie był żonaty" – przekonuje Eliza Michalik.

Po pierwsze: Michalik sama sobie wystawia świadectwo takimi stwierdzeniami...

Po drugie: Można wiele pisać i mówić o wizycie Donalda Tuska, ale stwierdzenie, że wygląda jak milion dolców, gdy idzie zeznawać do prokuratury, to wybitna propaganda.

Po trzecie: LITOŚCI!

Źródło: Superstacja
fot: YouTubeKomentarze

  1. Tusk wygląda jak miliardy dolarów, ale tych ukradzionych i zdefraudowanych przez watahę pod jego przywództwem. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. wyglada jak zdrajca Polski z molionowymizadlurzeniami

    OdpowiedzUsuń
  3. No tak, ale ludzie na wyglad i "bajerowanie" juz sie nie dadza nabrac.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz