Piękne słowa posłanki Kukiz'15! „Dla nas wartością jest zmiana systemu, a nie zdobycie władzy dla samej władzy”


Prezentuje bardzo ważne słowa posłanki Kukiz'15 Elżbiety Borowskiej, która na antenie TVP Info mówiła, jakie są cele ruchu, który reprezentuje.
Walka z biurokracją, walka o wolny handel, wolny rynek, bo polscy mali i średni przedsiębiorcy czują się przytłoczeni - to są najistotniejsze kwestie, które dotykają społeczeństwo. Nie jest nam po drodze z ugrupowaniami, które nie mają tych samych wartości - dla nas wartością jest zmiana systemu, a nie zdobycie władzy dla samej władzy – mówiła Elżbieta Borowska.

I dodała:

Idziemy swoją drogą, kluczowe są dla nas zmiany systemowe - wprowadzenie systemu prezydenckiego, gruntowna reforma sądownictwa, zmiana konstytucji Kwaśniewskiego z 1997r., z którą jest mnóstwo problemów. To są nasze cele! – kwituje posłanka.

I gdyby takich polityków było w Polsce więcej...

Czy potrzebna jest zmiana pokoleniowa?

Źródło: TVP Info
fot: YT


Komentarze

  1. Jak widać na szczęście mamy też posłanki myślące o Polsce, a nie tylko o kasie dla siebie i o korycie - jaki to sposób "myślenia" prezentują nam towarzysze z PO, nowoczesnej i PSL - na czele ze Schetyną, Petru, Kamyszem i błaznami Szczerbą, Neumanem, Halickim i "damami"- nowoczesnymi.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz