Paweł Rabiej błaźni się i pogrąża Nowoczesną! Mówi, że Polskę stać na przyjęcie 10 tysięcy imigrantów!


To nie jest dobry czas dla polityków Nowoczesnej, jak również dla całego ugrupowania, z którego szeregów właśnie odeszły cztery osoby. Gdzie? Oczywiście do Platformy Obywatelskiej. Grzegorz Schetyna musi być szczęśliwy, zwłaszcza jeśli przypomnimy, że wcześniej dwóch posłów zrobiło transfer w odwrotnym kierunku.


W czasie kryzysu, gdy należy umiejętnie rozgrywać sytuację, były rzecznik Nowoczesnej Paweł Rabiej idzie do TVP Info i mówi, że Polskę stać na przyjęcie 10 tys. imigrantów! No ludzie!
Oglądajcie:


Rabiej opowiada takie rzeczy, w czasie gdy w Sztokholmie czy Dortmundzie wybuchają bomby. To naprawdę strategia skierowana na porażkę Nowoczesnej.

Ale czy my się tym mamy martwić? :)

Źródło: TVP Info
fot: YouTubeKomentarze

  1. Jeszcze gdyby Michnik zasiadł za perkusją a Soros za klawiszami ......... Rabiej zaś na cymbałach by grał wtedy dopiero byłby szał! ..https://youtu.be/rirDOIttODM

    OdpowiedzUsuń
  2. Takich debili trzeba utylizować bo stanowią zagrożenie dla normalnych ludzi. Co kilka dni islamska patologia kogoś morduje a ten chce 10.000 potencjalnych terrorystów wpuścić do Polski. Wariat i to niebezpieczny. Zamknąć jak njszybciej w psychiatryku.

    OdpowiedzUsuń
  3. Wszędzie zaczyna się od niewielkiej ilości tzw. zwiadowców, by z upływem lat po silnym zakotwiczeniu przybierać już rozmiary plagi. W Szwecji w 1960 roku podczas spisu powszechnego odnotowano 1000 osób wyznania muzułmańskiego a dzisiaj ta liczba zbliża się do 1 mln i zaczyna przybierać rozmiary katastrofy w wymiarze społecznym i ekonomicznym. Kraj będący kiedyś marzeniem dla mln udzi z naszej części Europy został przez nierozważną politykę imigracyjną zamieniony w piekło a to jeszcze nie koniec.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz