Patryk Jaki roznosi Jana Grabca! „Gdyby PO rządziła, to byśmy nie mieli żadnego problemu, bo francuskie firmy nie przenosiłyby się do Polski”


W programie „Woronicza 17” emitowanym w niedzielne poranki doszło do starcia rzecznika klubu PO Jana Grabca, z wiceministrem sprawiedliwości Patrykiem Jakim. Poszło o słowa kandydata na prezydenta Francji Emmanuela Macrona, który zapowiedział, że jeśli zostanie prezydentem będzie domagał się nałożenia sankcji na Polskę.
Jak zaznaczył Patryk Jaki:

Gdyby PO rządziła, to byśmy nie mieli żadnego problemu, bo francuskie firmy nie przenosiłyby się do Polski. Nie ma wątpliwości, że mówiąc o wspólnych wartościach unijnych, to jedna z nich jest wspólny rynek. (…) Problem polega na tym, że w Polsce są lepsze warunki tworzenia działalności gospodarczej, w tym podatki są niższe, dlatego firmy przenoszą się do Polski. (…) To, że mamy niższe podatki to jedna z zalet. Rząd PiS obniżył CIT dla najmniejszych przedsiębiorców – mówił polityk.

Dodał również, że Polacy mają wybór czy chcą powrotu do władzy PO i wyższych podatków, chcą, aby Polska była nadal rozwijana.
Obserwatorzy tego sporu mogą wybierać. Albo chcą, by do władzy wróciła Platforma i podatki były wyższe, żeby prezydent Macron nie miał takich problemów jak ma dzisiaj, albo chcą by było tak jak dzisiaj, gdy mamy najniższe bezrobocie w historii i skutecznie rozwijamy Polskę – dodał.

Oglądamy:

To było kolejne znakomite wystąpienie polityka Solidarnej Polski.

Źródło: TVP Info / Twitter
fot: YouTube


Komentarze

 1. Kto tymi grabiami grabil co takiego GRABCA WYGRABIL ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
  Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Obaj, Grabiec i Kierwiński to zakłamani idioci.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz