Patryk Jaki ostro o sędziach! Dobrze, żeby ta magnateria trochę popracowała


Polecamy bardzo dobry i ciekawy wywiad wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego, który w poranku TVP Info mówił o reformie sądownictwa. W ocenie polityka Zjednoczonej Prawicy, istnieje w sądownictwie magnateria, która powinna więcej pracować.


- W nowej ustawie wprowadzamy system ważenia spraw, który będzie polegał na tym, że elektronicznie będziemy pokazywali ile dany sędzia pracuje, ile orzeka, w taki sposób, żeby ściągnąć obciążenia z tych sędziów rejonowych, którzy najciężej pracują, a ta magnateria też dobrze, żeby trochę popracowała (…) Oni wprost grożą, ta magnateria sędziowska, swoim młodszym kolegom, że jeżeli spróbujecie z nimi coś robić, to my wam kiedyś pokażemy, a ja apeluję do sędziów o rozsądek – mówił wiceminister Patryk Jaki.




Jak dodał:

– Jeżeli my pozwolimy dalej tej magnaterii, korporacji sądowej, sprawować tak wielką władzę w Polsce, to nigdy polskie państwo nie będzie zdrowe. Nigdy nie będzie oddychało w sposób naturalny – przyznaje Jaki w TVP Info.

Źródło: TVP Info
fot: YouTube


---

Komentarze

 1. Ja czytając te komentarze o sądownictwie, o wydawaniu często niesprawiedliwych wyroków o krzywdzeniu często dobrych ojców dzieciom i rozdzielaniu dzieci od ojców, nawet wtedy gdy to żony teraz i matki rozbijają rodziny dzieciom, bo kochanek jest na miejscu męża fałszywie oskarżają i poniżają mężów, gdyby taka wiedziała że nic jej nie zagraża to by nożem przebiła chyba dobrego męża bo stoi jej na drodze do drugiego szczęścia. Moi drodzy gdy PRAWDA zamieszka w Sądach zajmie miejsce kłamstw to tylko wtedy nie będą cierpieć dzieci bezbronne i dobrzy ojcowie często. Niech Jezus zmartwychwstały przemieni serca ludzi pracujących w Sądach rodzinnych, niech nie pozwalają matkom krzywdzić dzieci i rozbijać rodzin. Niech otworzą drogę sprawiedliwym wyrokom i osądzają z BOŻĄ PRAWDĄ stuprocentową PRAWDĄ winne rozbicia rodziny osoby. Wtedy ludzie docenią pracę sędziów i adwokatów. BRONIĆ PRAWDY A NIE WINNE OSOBY bo dzieci tylko cierpią najboleśniej--Pytanie: Za co? Za to tylko że są bezbronnymi dziećmi. Jest JESZCZE KTOŚ W TYM NASZYM KRAJU Z KTO WSTAWI SIĘ ZA PRAWDĄ I SPRAWIEDLIWOŚCI w Sądach rodzinnych? Kto kocha dzieci swoje niech pokocha i te biedne bezbronne i skrzywdzone przez matki często teraz. Obudzmy sumienia dla dobra rodzin i dzieci bo wiele matek i zon rozbija rodziny z dobroci i te najbardziej krzywdzą mężów dobrych bo kochanek nastawia naiwne istoty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sądy opanowała mafia !
  "Mafia przejęła wymiar sprawiedliwości", "Bezmiar bezprawia".
  "Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości".
  24 lutego 2014 roku sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) oddalił skargę Bogusława Biedrzyńskiego na postanowienie prokuratora rejonowego w Bolesławcu umarzające postępowanie w sprawie biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego.
  Żadne przepisy nie nakładają na biegłego obowiązku osobistego dokonania oględzin wszystkich nieruchomości, które wykorzystał do porównania i ustalenia wartości budynku – argumentował sąd i utrzymał w mocy decyzję bolesławieckiej prokuratury, która umorzyła postępowanie w sprawie złożenia przez biegłego fałszywej opinii.
  http://www.nj24.pl/article/biegly-nie-musi-nic-ogladac
  http://3obieg.pl/polska-rzeczpospolita-korupcyjna-sedzia-bieglemu-oka-nie-wykole
  http://progressforpoland.com/polska-rzeczpospolita-korupcyjna-sedzia-bieglemu-oka-nie-wykole/
  Bajkowy operat szacunkowy biegłego Jerzego Karpińskiego sprawa pokrzywdzonego Bogusława ...
  https://www.youtube.com/watch?v=RNLEELvzZd8
  Zeznania autora bajkowego operatu szacunkowego, biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego
  https://www.youtube.com/watch?v=RW62F955-_w&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń
 3. " Mafia przejęła wymiar sprawiedliwości "
  Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Przez 8 lat PO i PsL prowadziła agresywną walkę z nami.
  W której do więzienia wysyła się ludzi walczących z korupcją ?
  W której sędziowie byli do dyspozycji „władzy „ ?
  Czas na zmiany !!!!!!
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

  OdpowiedzUsuń
 4. List Bogusława albo bezradność . Wzrastająca lawinowo w miarę zmniejszania czasu dzielącego nas od 25 października prorządowa medialna wrzawa nie jest już w stanie zagłuszyć fali narastającej frustracji, jaka ogarnia coraz szersze kręgi społeczeństwa, bezskutecznie próbującego od lat osiągnąć to, co zapisane jest w Konstytucji:
  Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny (art. 32).
  http://barwybezprawia.pl/2015/10/14/5348/
  Zeznania autora bajkowego operatu szacunkowego, biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego
  https://www.youtube.com/watch?v=RW62F955-_w&feature=youtu.be
  Bajkowy operat szacunkowy biegłego Jerzego Karpińskiego sprawa pokrzywdzonego Bogusława ...
  https://www.youtube.com/watch?v=RNLEELvzZd8

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz