O tym się nie mówi głośno więc podkreślamy! Po marcu dochody z VAT są wyższe o 40 proc. niż rok temu!


Cala Polskę żyje sprawą Bartłomieja Misiewicza, albo katastrofą smoleńską. Opozycja szuka haków, czołowe media szukają sensacji, a tymczasem pojawiają się bardzo ciekawe informacje!
Jak informuje dziennik „Puls Biznesu” po marcu dochody państwa z podatku VAT są wyższe o ok. 40% w stosunku rok do roku.

Wiecie co to oznacza? Ano, że całoroczny plan podatkowy został wykonany w 30 proc. po trzech miesiącach.

Brawo! Takich informacji potrzebuje obecny rząd. To prawdziwy sukces!Komentarze

 1. Mozna tak mozna !!!!!!!!!!!!!!! Rzad B.Szydlo pokazal jak Panstwo Polskie mze zrobic tak ze czas zlodzieji podatkowy skonczyl sie !!!!!!!!!!!!!! Brawo--Brawo--Brawo--Praemiwer B.Szydlo i jej Rzad !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. idz do miesiewicza po leki antoś lata wyżej niż tupolew

   Usuń
  2. a ty do Walesy wszaak byl niesamowicie wyksztalcony i kompoetetny jak nikt przed nim no moze kwasniewski po moskiewskich szkolach

   Usuń
 2. Chciałbym zauważyć, że jednocześnie wbrew wyrokowi sądu zablokowali ponad 30mln zł polskiej firmie MGM, której grozi teraz upadek. Tak wygląda gospodarka Morawieckiego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pytanie czy przeliczyli zwroty VAT'u na które mają 60 dni :) A ja bym się nie cieszył z "dnia przed zachodem słońca" na koniec roku zobaczymy jak wygląda dziura budżetowa.

  OdpowiedzUsuń
 4. VAT podatek jako taki to jest legalne okradanie ludzi, komunizm, banksterstwo,zwykłe squr.....z czego tu się cieszyć? pogieło kogoś? mózgi już tak zoperowane, że nawet o tym nie wiedzą...no tak ale gdy dzisiaj mamy mEgistrów �� od WFu albo babskiej kosmetyki, to co tu wymagać? same 2 Steiny ������

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzeba być debilem by cieszyć się z informacji, że rząd wyzyskał więcej pieniedzy od obywateli. Dobrze jest wtedy kiedy zostaje wiecej w kieszeni podstnika a nie wtedy gdy państwo ma więcej durnie!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Durniu" wyciągają z kieszeni oszustów.

   Usuń
  2. Państwo pozbawia złodziei zarobków na lewych fakturach. Przecież złodzieje /za czasów dobrej koalicji PO-PSL/ pozakładali firmy udające wywóz towarów za granicę, czyli wystawiali sterty lewych faktur na odzyskanie WAT. Dlatego tak za PO-PSL - "dobrze" szły lewe interesy towarzyszy z koalicji.

   Usuń
 6. Teraz towarzysze dostali posady w radach nadzorczych i zarządach spółek SP, więc nie muszą kraść VAT

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz