Nie możemy przestać się śmiać! Rzecznik PO mówi, że za ich czasów było mniej afer niż teraz!


Politycy Platformy Obywatelskiej mają wyjątkowe poczucie humoru. Oto poseł i rzecznik klubu parlamentarnego PO udzielił jeszcze przed świętami wywiadu dla dziennika „Super Express”, w którym błysnął pewną ciekawą wypowiedzią.


Odnosząc się od obecnych afer związanych m.in. z szefem MON i Bartłomiejem Misiewiczem, wypalił, że za ich czasów, to...to było mniej afer :)

– Nie zgodzę się, że to jest nagonka na Misiewicza, bo liczba afer związanych z jego nazwiskiem jest taka, że można by obdzielić kilka afer z czasów rządów PO, których nie było zresztą tak dużo – przyznaje Jan Grabiec.

Zastanawiamy się, czy on naprawdę tak myśli, czy tylko udaje przed wyborcami?

Przypominamy pewien ciekawy filmik Wojciecha Cejrowskiego, pochodzący sprzed wyborów prezydenckich.I jak z tymi aferami było panie pośle Grabiec?

Źródło: se.pl
fot: YTKomentarze

 1. Co stało się z opozycją? Są jak te "trzy małpki"nic nie widzą,nic nie słyszą i nic konkretnego nie mówią😄

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy „ kto łamie prawo jest przestępcą !
   Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
   Obecny rząd PiS musi zacząć przywracać standardy demokratyczne, które za rządów PO były w różnym stopniu w zaniku, co dostrzegła większość społeczeństwa polskiego.
   Rozległa korupcja wymiaru sprawiedliwości – dziedziny życia cieszącej się najniższym zaufaniem społecznym w Polsce, korupcja w gospodarce i finansach, w praktyce brak wolnego rynku, kupowanie poparcia mediów za pieniądze podatników przez rząd to tylko niektóre problemy Polski zarządzanej 8 lat przez PO.
   Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
   Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
   http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

   Usuń

Prześlij komentarz