Marek Jakubiak nokautuje Niesiołowskiego ws. ludobójstwa na Wołyniu! To trzeba zobaczyć!


Doszło do ostrego starcia na antenie Polsat News między posłem Kukiz'15 Markiem Jakubiakiem, a Stefanem Niesiołowskim, który obecnie reprezentuje małe sejmowe koło Europejscy Demokracji. Poszlo o wypowiedź byłego polityka PO ws. ludobójstwa na Wołyniu.


Polacy uchwalili paskudną uchwałę w Sejmie, w której użyli twierdzenia o ludobójstwie. To ma charakter prowokacji, Ukraina tego nigdy nie uzna. Potem to próbowano dość nieudolnie odkręcać. Uchwała ma charakter jawnie prorosyjski, bo skłóca Polskę i Ukrainę (…) W Polsce mamy ks. Isakowicza-Zaleskiego, który jeździ po Polsce i opluwa Ukrainę i niszczy stosunki polsko-ukraińskie. To są nasi przyjaciele i sojusznicy. Ksiądz Isakowicz-Zaleski być może jest agentem Moskwy, być może jest tylko głupcem – powiedział Niesiołowski.
Marek Jakubiak odpłacił się Niesiołowskiemu potężną torpedą:
Dlaczego tacy ludzie jak Niesiołowski negują oczywiste fakty?

Źródło: Polsat News / Facebook
fot: YouTubeKomentarze

 1. Wedlug mnie Jakubiak powiedzial jak jest.Ukraincy musza okazac sie wrazliwoscia na nasze uczucia w obliczu zbrodni jakiej dokonali i nie moga stawiac pomnikow Banderze i gloryfikowac go.Jesli nasze stosunki maja byc dobre czy wrecz przyjazne powinni pewne rzeczy przemyslec i jednak zmienic swoje podejscie.Nie moga oczekiwac tego ze w nieskonczonosc Polacy beda ich popierac i pomagac na rozne sposoby a oni jednoczesnie beda stawiac pomniki mordercom Polakow.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie takie państwo jak Ukraina nie istnieje, to iluzja jak inne skorumpowane dyktatorskie projekty, upadła republika kartoflana praktycznie poza Europą.

   Usuń
 2. Tego człowieka trzeba pozbawić polskiego obywatelstwa i oskarżyć o działanie na rzecz innego panstwa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jego trzeba ubrać w kaftan bezpieczeństwa. Chory nacjonalizm w niczym nie pomaga, ale trzeba mieć jeszcze podstawową wiedzę o ludobójstwie i jakieś poczucie człowieczeństwa, którego Niesiołowski nie ma w takim samym stopniu jak charyzmy.

   Usuń
  2. Jak to cynicznie mawiał Schetyna na poziomie podobnym do Niesiołowskiego, do polityki idzie się dla wielkich pieniędzy. Nie należy mieć złudzeń, że niemal mafijna zorganizowana przestępczość pozbawiona kompetencji i moralności, ale ciągle wmawiająca ociemniałemu "ludowi", że jak nie oni, to jakaś apokalipsa nastanie.
   Podobnie jest z pewnymi organizacjami i środowiskami "na pewnym poziomie" w świecie sztuki. To często ze sobą jest połączone zależnościami, a "pewny poziom" oznacza najczęściej poziom ciągniętych z tego korzyści, często na cudzy koszt.

   Usuń
 3. Niesiolowski widzi ksiedza,ktory jezdzi i opluwa,to jak nazwac wszystkich z totalnej opozycji,ktorzy jezdza i opluwaja w bezczelny,idiotyczny,sposob Polske,to dopiereo glupcy,kanalie,prymitywna swolocz.Skur.esyn jedzie i w oficjalnie mowi,ze obali demokratycznie wybrany rzad,czy na to,na taka zdrade nie ma paragrafu karnego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już dawno stwierdziłem, że Niesiołowski jest chory psychicznie podobnie jak wielu z jego "kasty".

   Usuń
 4. Jak można zapraszac takiego człowieka co juz na pierwszym przesłuchaniu w SB sypał na swoja narzeczona ?Przecież to obraża wspol-rozmowcow

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dziwne, że kryminał na takich głosuje. Przecież oni również żyją sobie ciepło z moich podatków.

   Usuń
 5. Sam jesteś paskudny jak pełzający robal, w których się specjalizujesz, nędzna kreatura utrzymywana jak zwierzę w cyrku za moje podatki. Zakłamana kupo łajna, już mnie nawet nie bawisz swoimi wybrykami i popisami totalnie odczłowieczonej ignorancji.
  Twoja wypowiedź jest jak puszczanie pawia na 100 sposobów, substancja zawsze taka sama. Won, już nikogo nawet nie bawisz.

  Moja rodzina ginęła z rąk banderowskich barbarzyńskich oprawców, ty żałosna tchórzliwa zakłamana obrazowanszcino po sowieckiej "edukacji".
  Ty małpo cyrkowa, jesteś tak żałosny jak tępa femi-nazistka szukająca uwagi za dotacje oskarżająca Polaków o to, jakoby czynili jakieś nieokreślone "straszne rzeczy podczas okupacji". Jakiej okupacji?!
  Totalna zdrada Polski i puste oskarżenia potomków zbrodniarzy, którzy chcieli się wybielić a winę zrzucić na ofiary. Jesteś pajacem bez krzty godności i ucziwości z Wiejskiej, niczym bez moich podatków.
  Przypomina mi się małpa na łamach starej gazety myśląca "Jakby się tu jeszcze sk...wić???".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To co to według tego tępaka obcującego z robalami jest ludobójstwem??? Widocznie setki tysięcy Polaków dla niego to nie ludzie! Taka sama retoryka służyła niekompetentnemu kretynowi Tusku Musisz.

   Usuń
 6. Niesiołowski poziom ośmieszenia się i bezużytecznej niekompetencji przekroczył już dawno. Poziom własnej ignorancji i totalnego braku empatii może jeszcze przebić.
  Zorganizowanego ludobójstwa i mordowania Polaków i Żydów przez lata, ze wsparciem nazistów i SS-Galizien (dla nich Hitler był bohaterem), nie da się inaczej nazwać jak ludobójstwem i próbą przejęcia majątków i ziemi.

  Niesiołowski reprezentuje poziom mentalności wybielaczy zbrodniarzy próbujących się przynajmniej stawiać w roli ofiar. Niech ta zapluta kreatura jedzie do popłuczyn z UPA pić z nimi brudeszafty.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz