Joanna Scheuring-Wielgus broniła Macrona! Dostała bolesne i miażdżące pytanie od posła Kukiz'15!


Fantastyczna, ciekawa i śmieszna sytuacja miała miejsce w programie „Kawa na ławę” na antenie TVN24, bowiem Joannę Scheuring-Wielgus oburzyło pytanie Tomasza Rzymkowskiego z Kukiz‘15.

Poszło o pytanie, czy jest Polską, czy może kosmopolityką, bowiem nie krytykuje Emmanuela Macrona za jego wypowiedź dotyczącą nałożenie na Polskę sankcji.

Poczytajmy wymianę zdań:

Poseł Scheuring-Wielgus: Macie państwo krótką pamięć. Przypomnę wam co mówiliście. Mówiliście, że Unia jest zła i Niemcy są złe. Wy mogliście oceniać wcześniej inne kraje, a Macron nie może powiedzieć nic o Polsce?

Poseł Rzymkowski: A pani jest Polką czy pani jest kosmopolitką? Człowiek tak traktuje nasze państwo, a pani go broni. Ja tego nie rozumiem zupełnie.

Poseł Scheuring-Wielgus: Jak pan może mi takie pytanie zadawać?

Poseł Rzymkowski: Nie ma złych pytań, są tylko złe odpowiedzi.

Poseł Scheuring-Wielgus: Takie pytanie jest poniżej pana poziomu

Poseł Rzymkowski:Ten człowiek atakuje Polskę i Polaków.

Źródło: TVN24
fot: YouTube


Komentarze

 1. Ona nie jest polką jest kosmopolitką i ja to uzasadnię! Moim wieć zdaniem ona jest kretynką - a to już jest kategoria medyczna a jak wiadomo medycyna nie jest narodowa, ale kosmopolityczna. Kretyn jest kretynem niezależnie od kraju pochodzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 👏👏👏👏👏👏

   Usuń
  2. Zbyszku, to podobnie jak z Antkiem Macierewiczem i Waszczykowskim z San Escobar, tu medycyna też nie daje rady, a w służbę zdrowia wg pis to nawet ich wódz nie wierzy skoro poradnik zdrowotny czyta Monika

   Usuń
  3. Joannę coś tam Wielgus nawet gimbus zaora. Żaden wyczyn :D

   Usuń
  4. Wydawało mi się kiedyś, że partią rolniczą jest PSL a nie pis ale chyba się myliłam skoro pisowscy posłowi,propisowskie portale, wyznawcy jedynie słusznej partii, posługują się rolniczą terminologią, typu zaorał, zakopał, zmiażdżył,rozniósł, poseł bylejaki to na przykład ciągle coś orze. Monika

   Usuń
 2. Może po prostu nie wie co to słowo znaczy... co jest bardzo prawdopodobne, biorąc wszelkie jej wypowiedzi publiczne jakie popełniła do tej pory.
  To chyba jest w statusie nowoczesnej , aby robić z siebie pośmiewisko na każdym kroku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Durna baba i ZDRAJCZYNI - i tyle w temacie

  OdpowiedzUsuń
 4. Cytując Mariana Kowalskiego:
  JEBNIĘTA JOASIA
  nic dodać nic ująć....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego"Anonimowy" jest tak odważny w wyrażaniu swoich poglądów ? Dlatego że anonimowy? A może to twoje służbowe miano? Generalnie masz jednak pecha żeby w dniu Święta Pracy pracować. Do której masz dyżur?

   Usuń

Prześlij komentarz