„Gimnazja jednak nie wypaliły. Przykładem niech będzie Pani posłanka Gajewska” MUSICIE ZOBACZYĆ CO ODSTAWIŁA!


W Sejmie zostały złożone podpisy dotyczące przeprowadzenia referendum ws. reformy oświaty. Było ich blisko milion, jednak dla pewnych polityków, taka liczba może stanowić problem. Pamiętacie ile zer należy wpisać, gdy chcemy napisać liczbę milion?

Jak wszyscy doskonale wiemy jest to sześć oczek. Ale dla niektórych osób to osiem oczek...

Oto jak podsumował posłankę PO publicysta Marcin Makowski:


Pani poseł ukończyła gimnazjum :)

fot: IplaTV/YTKomentarze

 1. Gimnazja to wylegarnia ciemnoty , dopalaczy i mordobicia , rozmawialem bedac w Polsce z dziewczyna PO-gimnazjum zapytalem o wojewodztwa w polsce odpowiedz "Warszawa Lublin i Sosnowiec " odpowiedzialem brawo dziewczyno musisz sie doszkolic podrecznikami z biblioteki .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.realistic.pl/79307/nie_wiem_spieralam_ciezkie_pytania_do_gimbazy_po_testach_d.html

   Usuń
 2. jak zwykle dziennikarz po studiach z paroma fakultetami się wykazał, popatrz na swoich pajaców. Znam paru po podstawówce którym do pięt nie dorastasz. Nie bierzesz pod uwagę , ze mogła se pomylić . tak samo jak piotrowicz pomylił sie ze był prokuratorem w PRL , jak Pieta który okradał ludzi, jak Brudek ktory uprawiał mordobicie , wszyscy popełnili błąd .....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tam, oj tam takich Pań jak w/w jest dużo więcej, parcie na szkło, ale z wiedzą krucho. Dotyczy to Popaprańców jak i Nowośmiesznej, ubaw mamy za darmo, po iść na kabaret jak mamy tona co dzień za darmo???

   Usuń
  2. PO to jedno wielkie pasmo nieustannych POmyłek

   Usuń
  3. Jesteś takim samym durniem jak ta paniusia , jak będziesz przechodzić obok kozy czy owcy to się nie pomyl baranie .

   Usuń
  4. Ona się na pewno nie pomyliła!Słyszałam kilka jej wypowiedzi na poziomie przedszkola!!!

   Usuń
 3. Ja cały czas się zastanawiam czy wyborcy wiedzą kogo wybierają? przecież to jest ich przedstawiciel.A może oni są takimi samymi "wykształciuchami" jak ich wybrańcy :)))
  Myślę, że JOW-y by to załatwiły.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gimnazja uczą agresji,olewania i cwaniactwa poślizgowego, a nie nauki przydatnej dla siebie i krajowi

  OdpowiedzUsuń
 5. Gimnazja uczą tego co jest w podstawie programowej. Najwięcej do powiedzenia jak zwykle mają osoby, które pojęcia nie mają oszkolnictwie. W Polsce wszystkim się wydaje, że są specjalistami od wszystkiego i na wszystkim się znają. Zlikwidowanie gimnazjów niczego nie zmieni, te dzieciaki przecież nie odparują w nicość. Patologia zostanie na dłużej w podstawówce i tyle. Reforma w s kolnictwie jest potrzebna, ale nie struktury szkoły, jak obecnie, tylko podstawy programowej, a ta pozostała jedynie po delikatnym liftingu :-(

  OdpowiedzUsuń
 6. Samo zlikwidowanie gimnazjów nie, ale za tym idą zmiany programowe. Czas pokaże, czy dobre.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz