Cejrowski nie owija w bawełnę ws. Ewy Kopacz! „Za zdradę polskich interesów powinna pójść do pierdla”!


Podróżnik oraz coraz częściej komentator Wojciech Cejrowski, na antenie Radia Wnet komentował przesłuchania Radosława Sikorskiego, oraz przypomniał działania byłej premier, a wcześniej minister zdrowia Ewy Kopacz.


W ocenie Cejrowskiego, zachowanie byłego szefa MSZ jest skandaliczne:

Radka Sikorskiego pozbawiłbym wszystkich pieniędzy, które brał za rządów Platformy Obywatelskiej. Podczas przesłuchania mówił, że nie miał wiedzy na temat przygotowań wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu; nie organizował jego lotu; nie wiedział o rozdzieleniu wizyt prezydenta i premiera, a lot nazwał pielgrzymką, a nie lotem państwowym. Tak argumentował swoją nieznajomość instrukcji lądowania samolotu i stanu lotniska w Smoleńsku. Przecież minister spraw zagranicznych bierze forsę za to, żeby się orientować w sprawach państwowych – mówił Cejrowski.
W kontekście działania w Smoleński Ewy Kopacz, przypomniał:

Kopacz wówczas powiedziała o Rosjanach: „Pracujemy jak jedna wielka rodzina”. Moim zdaniem nie kłamała. Przemówiła przez nią szczerość. Tak, widać, że cała tamta władza pracowała jak jedna wielka rosyjska rodzina. […] Za zdradę polskich interesów powinna pójść do pierdla, bo współpracowała z Rosjanami, a nie działała na rzecz wyjaśnienia katastrofy – mówił Wojciech Cejrowski w Radiu Wnet.

Posłuchajcie koniecznie:Źródło: Radio Wnet
fot: YouTubeKomentarze

 1. „Nietykalni” i ”święte krowy” potwornie „ryczą” .
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  Zmurszałe filary państwa …z przestępców powijanych w togi…
  Sędzia Daniel Strzelecki ( Boleslawiec Jelenia Gora )
  winien więc odpowiadać za rażące naruszenie prawa !
  http://3obieg.pl/polska-rzeczpospolita-korupcyjna-biedrzynski-na-drzewo
  https://www.youtube.com/watch?v=DZMoDI2Pe_k&t=894s

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowana większość polityków PO i PSL, którzy "rządzili" przez 8 lat - zdecydowanie "zapracowali" na wiele lat więzienia. Mam nadzieję, że PIS w końcu zbierze dowody, znajdzie uczciwych sędziów i prokuratorów i wreszcie ta szarańcza udająca polityków - znajdzie miejsce za kratami !

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz