Trump pięknie zgasił Angelę Merkel! Jej mina jest bezcenna! WIDEO


Pierwsze spotkanie twarzą w twarz Angeli Merkel z Donaldem Trumpem wypadło niekorzystnie dla kanclerz Niemiec.


Nie tylko Trump nie chciał podać reki Angeli Merkel, ale również rzucił bardzo śmieszny żarcik w jej kierunku.
Zaskoczył Merkel żartując, że być może jedyne co ich łączy to fakt, że oboje byli podsłuchiwani przez administrację Baracka Obamy.

Oglądamy:Mina niemieckiej kanclerz jest po prostu bezcenna!
12 komentarzy:

 1. Merkel zapomniala ze nie jest w UE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten Donald nie jest lokajem Merkel!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tramp mówi jaki jest swiat.W UE tylko Polska i Wegry widza zagrozenia.Zachodnia Europa przez lewicowa glupote upadnie .Dobrze ze qw Polsce pozbylismy sie lewicy z parlamentu.Niestety platrforma i nowoczesna przesiakaja lewacka glupota.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozbywamy się lewaków a PIS nie jest o wiele lepszy. Na poczatku robili dobre wrażenie a teraz...szkoda mówić: obniżenie podatków - odrzucenie w pierwszym czytaniu, wieksza swoboda dla przedsiębiorców - stworzenie KAS (wg nowych zasad przedsiebiorca będzie zawsze winny), godne życie rencisty - najniższa podwyżka w ciagu ostatnich 10 lat. Wniosek z tego taki, że lewak czy pisowiec jeden kit delikatnie mówiąc

   Usuń
  2. Każde twoje słowo to kłamstwo . Kto obniżył CIT , gdzie jest napisane , że zawsze przedsiębiorca będzie winny (PO np. Optimus ) Sprawdź jakie podwyżki były dla emerytów za peło i przestań siać wrogą propagandę !

   Usuń
 4. Tylko w Narodowcach albo w Korwinie nadzieja. Inaczej Polski nie będzie nawet teoretycznie. Unia Europejska jest gorsza od Moskwy, bo tam było wszystko jasne kto jest wrogiem, a kto przyjacielem.

  OdpowiedzUsuń
 5. To bardzo ciekawe opinie, szkoda żeście się dopiero obudzili, a przez 8 lat okradania polski żaden z was gęby nie otworzył. Ja natomiast widzę wiele dobrego co PIS zrobił dla Polski i Polaków a wy już po roku tych rządów szczekacie jak pies podworzowy który nie widzi tylko coś słyszy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, oczekują, aby to co zepsuli i nakradli przez 8 lat, w ciągu jednego roku się zresetowało 😠 PiS, to najmądrzej działający rząd, jaki kiedykolwiek mieliśmy 😎

   Usuń
 6. Zawsze PO będzie szczekac . To tak jak z miodem . Ktoś komuś zrobił dobrze i dawał najlepszy miód i choćby dupę miodem smarował a ten wiecznie niezadowolony /PO/ zawsze znalazł pretekst że" co z tego że miodem smaruje , ale " przecie to nie lipcowy " To są takie skurwysyny .

  OdpowiedzUsuń
 7. Podoba mi się ta jego bezpośredniość i odwaga taki winien być przywódca.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wiecie co ! Rzad z Bogiem zwyciezy ! ATEISTYCZNY NIGDY !

  OdpowiedzUsuń
 9. Prawdomówność jest dziś niepopularna ,bełkot lewacki zalewa całą Europę

  OdpowiedzUsuń