To można oglądać w nieskończoność! Rafał Ziemkiewicz orze posła Szczerbę na antenie TVP!


W dyskusji politycznej pojawia się coraz częściej kwestia dotycząca buty i bezkarności „totalitarnych” rządów PiS. Opozycja, a zwłaszcza przedstawiciele Platformy Obywatelskiej, zapominają, jak sami rządzili, oraz do jakich patologi wówczas dochodziło.


Sprawę tamtych lat, przypomniał kilka miesięcy temu w programie „Warto Rozmawiać” publicysta Rafał Ziemkiewicz. Wypomniał on, że koalicja PO-PSL przez osiem lat, rządziła Polską z poczuciem kompletnej bezkarności.
Oglądamy:Swoją drogą, czy popieracie apel, dotyczący nie zapraszania posła Szczerby do TVP? A może właśnie warto go zapraszać, aby wyborcy widzieli, jakich polityków ma w swoich szeregach Platforma Obywatelska.

Fot: YouTubeKomentarze

 1. O nie wie że jest głupi i dla tego trudno mu to zrozumieć, a to zalicza się do idiotyzmu.

  OdpowiedzUsuń
 2. W PO są sami tacy jak szczerba nic do nich nie dociera a robia z siebie męczenników sami idioci czy będą w TVP czy nie to i tak z tego nic nie zrozumie

  OdpowiedzUsuń
 3. OJ OJ BOLI BOLI ???

  OdpowiedzUsuń
 4. To nie tylko Szczerba jest idiotą 90% posłów i senatorów to idioci i karierowicze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko,że te rozmowy powinny być emitowane w TVN i Polsacie!!

   Usuń
 5. Scheuring-Wielgus i Szczerba to para na 102

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. parapolitycy, umysłowi paralitycy...

   Usuń
  2. Ty to musisz mieć chorą wyobraźnię łącząc w parę Szczerbę i Wielgusa. Teraz wyobraź sobie ich potomstwo? Straszne co? 😜😜😜

   Usuń
  3. Zapraszać, zapraszać. Co prawda mnie on też "wpienia", ale też utwierdza w przekonaniu co do słuszności powiedzenia, że lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć. No i to co on "robi dla PO", to też bezcenne. Antyreklama najlepsza we wszechświecie.

   Usuń
 6. Mamy jeszcze nie-rząd cieni PO - naczelny cienias Schetyna z cała PO-papraną tłuszczą: Siemoniuk, Kopacz, Nitras i cała reszta - wszyscy - jak oświadczył Siemoniuk - żelazne czyli zakute łby. Oczekuję, że zapłacą za posiedzenie sejmu - jeśli zechcą znów "obalać rząd PIS-u. Tylko zauważcie cieniasy, że nie jesteście godni czyścić butów PIS-owskiemu rządowi, pani premier Beacie Szydło i panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie! A Pchła szachrajka - wogóle powinna wstydzić się podchodzić do mikrofonu i wciąż opowiadać swoje idiotyzmy!! Zresztą wszyscy PO-wcy plotą głupoty "jak Piekarski na mękach" - tak boli odpędzenie od koryta. Ale zauważcie, że to Polacy was nie - wystarczająco dużo z tego polskiego koryta nakradliście, nie chcemy waszych afer - chcemy widzieć was za kratami i mamy nadzieję, że wreszcie tam się znajdziecie !!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. piekny komentarz, obiema rekami podpisuje sie pod nim

   Usuń
 7. Pokazujcie tych idiotów w TV - niech Polacy zobaczą, kim są ci "wybrańcy" - banda idiotów, z ryjami żądnymi koryta. Kradli przez 8 lat i wciąż im mało.

  OdpowiedzUsuń
 8. WON ze Szczerbą WON !

  OdpowiedzUsuń
 9. Przecież P.Szczerba po ,, aferze'' z wiewiórką oświadczył że będzie szerzył kłamstwo

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszanie szczerby do studia jest kontynuacja robienia mu reklamy, na którą nie zasługuje.
  Ja osobiście nie mogę znieść jego widoku.
  Jego odzywki strasznie mnie irytują!

  OdpowiedzUsuń
 11. Robienie "szczerbatemu" reklamy to jedno, a zaoranie, przeczołganie "szczerbatego" i wszystkich platfusów to drugie, a mówienie im o odcięciu ryjów od koryta to trzecie i najważniejsze, co najbardziej boli.

  OdpowiedzUsuń
 12. Takich jak Szczeeba oni mają na pęczki. Wszystkie wypowiedzi na jedno kopyto, jakby ich ktoś zaprogramowal. Red. Ziemkiewicz radzi sobie z nimi znakomicie!Te ich obłude trzeba obnazac!

  OdpowiedzUsuń
 13. Admin a może ty jesteś jakiś rolnik? Bo często kogoś orzesz w swych tytułach hehe :) pewnie mózg ci PISOWCY już ci z orali dawno :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Jestem za tym aby tacy jak szczerba przychodzili do tvp. Oglądalność wzrośnie wprost proporcjonalnie do spadku sondaży PO.

  OdpowiedzUsuń
 15. ...a zobaczycie,jak dopiero będą bluzgać nieludzkim głosem,kiedy Pis wygra najbliższe Wybory.Warto dożyć tej chwili...

  OdpowiedzUsuń
 16. P.Ziemkiewicz ma racje, poprostu BÓL DUBY brak koneksji boli i tyle ^^

  OdpowiedzUsuń
 17. A może petycja na usunięcie dupka szczerby ze stanowiska kutas żyje za nasze pieniądze jak i reszta tej bandy na pal ich wszystkich wtedy poczujemy że Polska jest Polską

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie podniecajcie sie po Szczerbie widac , ze juz od piaskownicy go poniewieraja.

  OdpowiedzUsuń
 19. https://www.facebook.com/henryk.zygmunt/videos/vb.100001198830551/410734012309890/?type=2&theater

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz