Rafał Ziemkiewicz ostro! „Weź się panie Michnik stuknij w czaszkę i zastanów”


Publicysta Rafał Ziemkiewicz na antenie Telewizji Republika komentował ostatnie bardzo ostre wypowiedzi naczelnego „Gazety Wyborczej” Adama Michnika, pod adresem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.


– Wszystkie wypowiedzi Adama Michnika pokazują, że jest to jest prymitywny, bardzo płaski człowiek, który ubliża głupio. Nie obraża się przeciwnika, z którym się przegrało. Bo ten głupek zawiązał pana na supeł! – mówi Ziemkiewicz.
I dodaje:


– Jeśli Kaczyński jest głupkiem, to kim jest Michnik? Weź się panie Michnik stuknij w czaszkę i zastanów... Poniżać kogoś, od kogo się dostało bęcki, to samemu wyznaczać sobie poziom poniżej dna" – powiedział Rafał Ziemkiewicz w Telewizji Republika.

Źródło: TV Republika
fot: YouTubeKomentarze

  1. Szkoda komentarza Na czlowieka ktory pluja na Polske Zabrac Paszport i deportowac do braciszak mordercy Sadowego dobrany duet !!!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Prawda o braciszku straszna, ale należy wiedzieć mądrzej, aby nie popaść w tej krytyce do bagna poziomu żałosnej hitleriady, która przecież była pierwszą stroną TEGO SAMEGO zaszczanego medalu za odczłowieczenie i zakłamanie!!!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz