Poseł Nowoczesnej wyśmiany w TVP Info! Śmiali się z niego prawie wszyscy goście!


Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło ma prawdziwy dar, do kompromitowania się w mediach, zwłaszcza na antenie Telewizji Polskiej. Oto mamy kolejny taki przykład. W programie „Woronicza17” tak bardzo się zamieszał, że wyśmiali go prawie wszyscy politycy!


Oczywiście poszło o temat Donalda Tuska i rozgrywki dotyczącej jego reelekcji. Najlepszy był początek, w którym poseł Nowoczesnej zadał pytanie prof. Andrzejowi Zybertowiczowi, dotyczące tego, co robi w polityce, skoro nie wie, że większość europejskich państw popiera Donalda Tuska.

Moment później został rozegrany przez Patryka Jakiego:

Kolejny poseł Nowoczesnej błyszczy inteligencją i mówi: Kłamie Pan, że Niemcy popierają Tuska! Po czym mówi: "Tuska trzeba poprzeć bo popiera go 27 państw z wyjątkiem Polski" (czyli również Niemcy)

Ojojoj :)

fot: YouTube

Komentarze

  1. "Kłam­stwo pow­tarza­ne ty­siąc ra­zy sta­je się prawdą." - to powiedział Joseph Goebbels, prawa ręka Hitlera, a nie Edgar Allan Poe do jasnej ku... nędzy. Czy wszyscy politycy są tak zacofani - pytanie retoryczne. Brodzik intelektualny.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nowoczesna to zniewieścieli totumfaccy proniemieccy lokaje Tuska i Europarlamentu! . No nie mówcie że nie wiedzieliście?! poważnie? nawet się nie domyślaliście ? no, nie wierzę!.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz