Posłanka Schmitd rozłożona na łopatki! Przez przypadek wygadała się ws. protestów nauczycieli!


W najbliższy piątek Związek Nauczycielstwa Polskiego, zamierza protestować przeciwko reformie edukacji. Protesty mogą wywołać paraliż nauczania, a przynajmniej wszystko na to wskazuje, bo jak inaczej interpretować usprawiedliwianie nieobecności dzieci w tym dniu?


Protest protestem, jednak ciekawie na ten temat wypowiedziała się posłanka Nowoczesnej Joanna Schmitd. Jak przyznaje protest ws. podwyżek itd. jest tylko pretekstem do wywołania awantury...
Po tym słowach posłanka została przyciśnięta przez prowadzącego i mocno się zmieszała...Czyli nauczyciele wymyślają sobie preteksty do protestów? Przecież to nienormalne...

Źródło: RMF24
fot: YouTubeKomentarze

 1. Materiał totalnie zmanipulowany!!! Reforma od początku do końca jest zła i protesty są słuszne. Działanie nierządu "Dobrej Zmiany" jest wybitnie szkodliwe. Reforma ma zmienić system szkolnictwa na taki w którym produkuje się nie zdolnych do samodzielnego racjonalnego i logicznego myślenia kretynów łykających bezkrytyczne każdy kit załganych polityków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kretyn cie zrobił i zapomniał zakopac .... bo tym sposobem myslenia twoi rodzice są lub byli kretynami bo konczyli 5 lub 8 klas .....

   Usuń
  2. Nowa ustawa i reforma jest dobra i potrzebna... poziom wiedzy społeczeństwa zastraszający i skandaliczny... wystarczy popatrzeć i posłuchać tych kretynów i niedouków z PO i Nowoczesnej... a działania opozycji podobnie jak nawoływania Tuska do nie płacenia abonamentu, nie do przyjęcia

   Usuń
  3. Reforma od początku do jej końca jest bardzo dobra. Zła to była kiedy powstawały gimnazja. Wraca wreszcie normalność i w nauczaniu. Tylko trzeba jeszcze dogłębni przyjrzeć się programom nauczania. Uczy się za dużo idiotyzmów, które później do niczego nie są potrzebne.

   Usuń
  4. Może ci, co skończą podstawówkę po reformie będą wiedzieć, że pisze się "niezdolnych". Na razie przeciwnicy reformy raczej nie popisują się... Może nowa szkoła będzie dla nich szansą?

   Usuń
  5. bzdury, przecież większość rodziców protestowało przeciwko posłaniu do szkół 6-latków! to jest zmanipulowany protest, nauczyciele boją się zwolnień, a interes dzieci jak zawsze jest nieważny....ot i cała prawda!

   Usuń
  6. Czy można prosić o wyjaśnienie na czym polega manipulacja i kto się jej dopuścił?

   Usuń
  7. zakladam ze ty uczyles sie w starym systemie,,, i rzeczywiscie , jestes przykladem, produktem nie zdolnym do samodzielnego racjonalnego i logicznego myślenia kretynem łykającym bezkrytyczne każdy kit załganych polityków.

   Usuń
  8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  9. powiedz gamoniu kto Cie zmanipulowal

   Usuń
 2. Ta kobieta potrzebuje LOGOPEDY. Mogę ją wziąć na terapię i zamienić się z nią na wynagrodzenie, bo jestem nauczycielem. Powinna przyjąć taką ofertę, bo podobno my nauczyciele dużo zarabiamy. Osobiście mam 7 fakuletów, pracuję na 1, 5 etatu (33 godziny ) i mam niecałe 3 tysiące. Po prostu SUPER

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeszcze nie masz nagrody Nobla?

   Usuń
  2. Pełny wymiar pracy tygodniowo to 40 godzin i ludzie dostają za nie 1600 zł a i to dobrze także 3000 za 33 godziny tygodniowo chętnie się zamienię.

   Usuń
  3. Ja pracuję 200 godz w mies. i zarabiam znacznie mniej niż 3000. Dodatkowo w dzień protestu muszę iść na urlop, bo cały żłobek strajkuje solidarnie z nauczycielami.Gdy spytałem,w jaki sposób będą strajkować Panie ze żłobka,usłyszałem, że będą solidarnie siedzieć w domu. Ciekawe co na ten temat, mówi KODEKS PRACY. Kiedy te panie odrobią 1 dzień.

   Usuń
  4. to i tak nieźle, za 33 godzin pracy, połowa się należy.

   Usuń
 3. Eh błągam ludzie myslcie jesli chodzi o tą cała reforme i protest nauczycieli to uwierzcie ze nauczyciele maja gdzieś co powie poslanka PIS, PO i innych klamliwych partii razem wzietych ludzie maja dosc tych klamstw reforma jest bardzo zle zrobiona !! i argumentow jest od groma dwa tez prostestuja bo PIS mowi ze da podwyzki po czym zabierajac 13 i dodatek wakacyjny czyli wyjdzie ze mniej zarobia niz wczesniej ale bedzie na papierze ze dali np 300 zł podwyzki zenada naprawde nie wypowiadajcie sie na tematy na ktore nie macie pojecia bo krew ludzi zalewa jak takie bzdury czyta i bez wzgledu na strone polityczna ktorej kibicuja uwierzcie mi nauczyciele maja gdzies PO PIS tylko walcza o swoje walcza z stekiem klamstw w ostatnim czasie myslcie ludzie was

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko budżetówka, która nic nie wytwarza i na siebie nie zarabia dostaje 13 pensję. Tylko budżetówka dostaje dodatki na wczasy. I błagam tylko nie mów, że nie macie wakacji czy ferii. Pracowałam w szkole, uczyłam. Dzieci i młodzież garną się do nauki i jak widzą nauczyciela z pasją odpłacają mu tym samym, ale większość z was ma w dupie dzieci. Czas najwyższy zrobić z nauczycielami porządek, bo w dupach się wam poprzewracało, a cierpią na tym najbardziej wasi uczniowie.

   Usuń
 4. W dupach się powywracało tym belfrom.Już niczego nie uczą w tych szkołach tylko wypychają te swoje programy i zadają dzieciom tyle prac domowych że już rzygają. A co do 1,5 etatu i33 godz/tyg.Przy własnej działalności 33godz to jest dwa dni pracy.Wakacje święta i zwolnienia lekarskie nie płatne.Nie marudzić belfry tylko do roboty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. to po co się tak męczyć z własną firmą? trzeba było zostać belfrem skoro to taki łatwy chleb, a nie teraz zionąć zawiścią; najwięcej mają zawsze do powiedzenia ci co nie mają bladego pojęcia o problemie; z pewnością żona nie jest nauczycielką, łatwo więc oceniać cudze życie... trochę więcej pokory i dystansu!

   Usuń
 5. W dupach się powywracało tym belfrom.Już niczego nie uczą w tych szkołach tylko wypychają te swoje programy i zadają dzieciom tyle prac domowych że już rzygają. A co do 1,5 etatu i33 godz/tyg.Przy własnej działalności 33godz to jest dwa dni pracy.Wakacje święta i zwolnienia lekarskie nie płatne.Nie marudzić belfry tylko do roboty.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta reforma jest bardzo źle zrobiona !!! I dlatego nauczyciele i uczniowie prostestuja. Poza tym, ludzie maja dość kłamstw na ten temat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to może napisać każdy .Wypunktuj chociaż co jest złe zrobione.Gorzej to z wiedzą przekazywana przez tych najwięcej medrkujacych nauczycieli już być nie może.Dowodem są ci posłowie z Nowoczesnej Ich wiedza woła o pomstę do nieba

   Usuń
  2. źle zrobiona to była poprzednia. Przy każdej zmianie szkoły tzn. przejściu ze szkoły podstawowej do gimanzjum i później liceum, nauczyciele siłą rzeczy powtarzali część programu i w konsekwencji uczniowie mniej wiedzą niż poprzednie pokolenia, nie wspominając o językach obcych....
   nauczyciel akademicki

   Usuń

Prześlij komentarz