Petru znów odstawia jazdy w Sejmie! Domaga się przerwania obrad i żąda dymisji rządu!


Nie kończą się agresywne i kompletnie niezrozumiałe wnioski lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru. Po wyborze na drugą kadencję szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska, polityk wyszedł na trybunę sejmową, domagając się przerwania obrad.Skala upokorzenia polskiego rządu jest dramatyczna. Zostaliście bez sojuszy. Nawet Viktor Orban, najbliższy sojusznik prezesa Kaczyńskiego zostawił pana samego. Jedyny kraj, który jest zadowolony z tego, co Polska zrobiła, to Rosja Putina. Z powodu własnych kompleksów, nienawiści i żądzy zemsty chcieliście zablokować Polaka na tak ważne stanowisko, jakim jest szef RE. Na naszych oczach powstaje Europa wielu prędkości – mówił Ryszard Petru.

I dodał:
Polacy chcą być wśród liderów UE, a wy włączacie wsteczny bieg. Ta jazda do tyłu skończy się Polexitem, czyli wyprowadzacie Polskę z UE. Przegraliście 1:27. Jesteśmy w tym momencie bez sojuszy. To jazda bez trzymanki. To była groteska, wstyd i upokorzenie polskiego rządu. Na koniec chciałbym pogratulować Donaldowi Tuskowi tak dobrego wyniku i cieszę się, że Polak będzie piastował tak ważne stanowisko w Europie - kwituje Ryszard Petru.

Źródło: prostozmostu.pl


Komentarze

 1. Być może politycy nie widzą mój komentarz, ale nadal można uzyskać prawo jazdy na Ukrainie prawojazdy.vidnazhitelstvo.com i łatwy do nich jeździć na terytorium Europy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzień dobry! Kto wie, gdzie można zrobić prawo jazdy na Ukrainie? Znalazłem ten serwis uaprawko.com, ale kosztują $ 2,500. Chcę znaleźć gdzieś tańsze

  OdpowiedzUsuń

 3. A ile jest około?
  Mene oferuje eti facetów https://migration.lviv.ua/ za 3000. Czy to jest drogie?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz