Petru nie szanuje Schetyny. Ten, którego wszyscy wyśmiewają wreszcie może sobie poużywać


Politycy Platformy Obywatelskiej zapowiadają złożenie wniosku o konstruktywne wotum nieufności dla rządu Beaty Szydło. Zapowiadają, ale wciąż nie składają.

A tymczasem lider Nowoczesnej, w licznym wywiadach, twierdzi bez ogródek, że lider PO nie jest poważnym kandydatem na premiera. Dodaje, że trzeba było wszystko rozegrać inaczej, rozmawiać debatować. Na bank w ocenie Petru, debaty powinny doprowadzić do... jego nominacji!

Bo przecież lider Nowoczesnej ma jedno wielkie marzenie – być premierem.

Sytuacja jest dla niego niewygodna. Z jednej strony Petru nie może bronić rządu, a z drugiej nie chce popierać Schetyny. Jednak lider Nowoczesnej może mieć jedną satysfakcję. Trochę sobie pojeździ po liderze PO.

W czasie gdy wszyscy traktują Petru mało poważnie, to dla niego musi być bezcenna terapia...

fot: YouTube


Komentarze

  1. I Petru i Schetyna są bardzo wyjątkowi, Obaj - cieniasy i idioci, ale to co opowiada Schetyna i jego PO-paprancy, to tak naprawdę przebili Petru. Brak koryta - zupełnie padł im na resztki móżdżków ! A przy tym wszystkim - mają ogromne kłopoty z pamięcią - zupełnie nie pamiętaja swoich 8 lat nie-rządów, afer, złodziejstw, wyprzedaży wszystkiego na co znaleźli kupców - nawet maszty radiowo-telewizyjne sprzedali, a przy tym zadłużyli Polskę na wielkie kredyty - tylko nie wiadomo gdzie te pieniądze się podziały ?? Czas postarać się sprawdzić ich konta w rajach podatkowych. Chcą do koryta, bo nie zdążyli wyprzedać polskich lasów, a przecież już byli blisko.Czy nie dość przez te 8 lat - było ich złodziejstw ??

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz