Patryk Jaki robi miazgę z Tuska! „Jest kandydatem niemieckim”Tradycyjnie wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki porządnie „przygrzał” w niedzielnej telewizyjnej publicystyce. Tym razem w kwestii Donalda Tuska i jego reelekcji na stanowisko szefa Rady Europejskiej.


Polityk wskazał, że od wielu lat Tusk wykazuje wybitnie pro-niemieckie nastawienie:
Najwięksi publicyści od lat mówią, że Tusk zawdzięcza to stanowisko Niemcom – mówił Jaki na antenie TVP Info.

I dodał:

Niemcy są profesjonalnym państwem, słyną z jednej z najlepszych dyplomacji na świecie, skoro popierają Tuska, to nie robią tego przez przypadek. Robią to dlatego, bo są przekonani, że Donald Tusk dobrze reprezentuje interesy Niemiec – powiedział wiceminister.

Zaznaczył, że w Tusk jest kandydatem niemieckim:

Zgadzam się, że Donald Tusk jest kandydatem niemieckim. To nie jest tak, że ktoś ma polski paszport, to znaczy, że myśli o polskim interesie. Musimy wybrać osobę, która będzie dbała o Polskę – kwituje polityk.

Zgadzacie się z taką opinią? Czy paszport może decydować o tym, jakie państwo reprezentuje dany polityk? Czy może ważniejsze są wzajemne relacje, poparcie, czy realizacja interesów?

Fot: YouTube
Źródło: TVP Info


Komentarze

 1. Tusk nigdy nie reprezentował interesów Polski. Teraz z kolei opozycja totalna czyli PO, PSL i Nowoczesna, też nie zachowują się jak Polacy, więc trzeba chyba dowiedzieć się czyich spraw pilnują w Polsce, bo ani narodu polskiego, ani Polski - na pewno nie mają na uwadze. W czasie nie-rządów Tuska i Komorowskiego - rozgrabiono wszystko co sie dało im zawłaszczyć. Warszawę odbudowano za pieniądze Polaków, a teraz skąd wzięli się właściciele ?? Kamienic nie mieli prawa "odzyskiwać" od Polski, więc znowu - zapłaciliśmy jeszcze dodatkowo za zniszczoną Ojczyznę - musieliśmy zarabiać grosze, odbudowywać Polskę i Warszawę - po ruinach spowodowanych przez Niemców, a teraz oddano to co odbudowali Polacy. Kiedy wreszcie skończy się to łupienie Polaków i Polski ???

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety w histori Polski byli zdrajcy ktorzy slozyli na kolannach Rosji i Niemcom i wykonywali rozkazry Z Moskwy i Berlina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mozna sie pocieszyc ze zdrajcy znajdowali sie w tez w innych narodach i znajduja sie wspolczesnie !!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wszystko rozumiem, ale nie wypowiadaj się siedząc za granicą. DO tego ortografia . Co do zdracjów to mamy takich paru na najwyższych szczeblach władzy do tego chorych psychicznie. Odrzucili istnienie 32 milionów Polaków których uważają też za zdrajców. A ja muszę na tych przybłędów płacić podatki nie dostając nic w zamian, tylko pogardę i nienawiść. I nie chodzi mi tutaj o Tuska , który będąc w Uni nie może lobbować na rzecz Polski tylko dlatego , ze jest Polakiem. Pan K . cały czas lobbuje, żebyśmy nie byli w tej Europie tylko w zadupiu intelektualnym , gospodarczym itd. Tak patrzę na ten rząd PISu i przedstawicieli ich partii to prawie sama geriatria.....

   Usuń

Prześlij komentarz