Patryk Jaki masakruje posła PO, aż piszczy! Wymieńcie nazwisko publicysty TVN lub Polsat o poglądach innych niż "właściwe III RP" ?


Warto odnotować mimo środy, niedzielne wystąpienie wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego, który wypowiadał się w temacie repolonizacji mediów, która w najbliższym czasie planowana jest przez polski rząd.Rząd nie chce robić żadnych cudów. Planowane są ograniczenie, które występują we Francji, czy Niemczech. Problem w tym, że przedstawiciele totalnej opozycji, nie chcą tego słyszeć!

Ale polityk mówił również o zarzutach polityków PO wobec TVP:
Czepiacie się TVP? Wymieńcie nazwisko publicysty TVN lub Polsat o poglądach innych niż "właściwe III RP" ? List niemieckiego właściciela Faktu, Onetu i Newsweeka do jego dziennikarzy to upokarzanie Polaków, z których robi się pacynki, którym co tydzień Niemiec musi przypominać co mają myśleć!

Oglądamy:
Mina Jana Grabca jest bezcenna! Szkoda, że panie i panowie z PO mają taką krótką pamięć...

fot: YouTube


Komentarze

 1. To znaczy że - było źle iż telewizja była lewicowa , gdyż nie obiektywna , lecz jest dobrze gdy jest skrajnie prawicowa i wyznaniowa - to oznacza obiektywna ? Sugerowanie- przecież my robimy to samo co tamci , choć tamto było złe , zwalnia skrajnie prawicowe media z odpowiedzialnosci za czystkę , nawet w programach takich jak radiowa 3 jest jawnym nadużyciem !!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Skrajnie prawicowa? Pani Violetto, chyba nie ma pani pojęcia ci to jest skrajna prawica. Raczej napewno pani nie wie

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak skrajna prawica faktycznie kiedyś dojdzie do władzy, to opzycja i lewackie cioty już nic nie powiedzą w prasie, radiu czy TV ..... bo ani opozycji ani lewaków już nie będzie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BardzoGrubaJola23 marca 2017 18:15

   Moim zdaniem przeciwnie, powstawanie gazet, stacji radiowych i telewizyjnych zostałoby uproszczone i nie podlegałoby kontroli państwa. Niestety nie nastąpi to w dającej się przewidzieć przyszłości, a może nawet nigdy.

   Usuń
 4. Jasne że trzeba repolonizować media - wszystkie media ! Przecież dzięki temu poglądy PiS trafią do każdego odbiorcy, każdego odbiornika. No i przy okazji = wiele etatów dla misiewiczów. A etaty i apanaże oraz inne profity, są dla PiS najważniejsze.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz