Ostre słowa o generałach, którzy występują przeciwko Macierewiczowi! Warto posłuchać i wiedzieć skąd się wywodzą!


Media trąbią o tym, że elita polskiego wojska, najważniejsze osoby jakimi są generałowie – wypowiadają wojnę Antoniemu Macierewiczowi. Kim są ci ludzie? Oto ciekawe słowa, które padły na antenie TVP Info.


Dr Lech Kowalski tłumaczył, że osoby latające dziś do TVN czy Polsatu i nadające na Antoniego Macierewicza, to ludzie, który wstąpili do wojska w okresie PRL. Jak dodaje dr Kowalski – trzeba było mieć wyjątkową motywację, aby w tamtym czasie robić takie rzeczy.
Oglądamy:Prawda, że wszystko ma sens? Jak tacy ludzie mają współpracować z młotem na komunistów jakim jest Antoni Macierewicz? W naszej ocenie to niemożliwe...

fot: YTKomentarze

 1. stek bzdur i insynuacji. Pan dr Kowalski nie do końca wie, co mówi. A może to prima aprilis?

  OdpowiedzUsuń
 2. Macierewicz faktycznie jest młotem......

  OdpowiedzUsuń
 3. I to wielkim :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ludzie czy Wy macie pojęcie o czym in mówi, czy media w postaci Polsatu, tvn-u już Wam tak mózg popsuły?

  OdpowiedzUsuń
 5. A może byście się ujawnili MŁOTY głupie !
  Anonimowo to można wszystko tylko jawnie to potrafi tylko odważny człowiek a nie oszołom taki jak WY!

  OdpowiedzUsuń
 6. MINISTER ANTONI MACIEREWICZ, TO NAJLEPSZY MINISTER MON,JAKIEGO POLSKA MIAŁA.CZAS PORZĄDKÓW, OCZYSZCZENIA WP Z AGENTURY ROSJI.CHWAŁA MU ZA TO.CO TO ZA GENERAŁOWIE,KTÓRZY BIEGAJĄ PO REDAKCJACH I ROBIĄ ZA PŁACZKI.

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja sie zastanawiam kiedy ten pan robil studia czy nie za komuny ?? Cy nie uwaza ze w tamtym czasie do wojska brali wszystkich i niektorzy tam zostawali, a nasz bohater który uciekl do Stanow tez go beda obsmarowywali

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodam jeszcze zeby ludzie poczytali życiorys pana dr. Kowalskiego, wtedy dowiemy sie kto sprzyja Kaczorkowi, tutaj bardziej widzę starych komuchów

   Usuń
  2. I tak właśnie instalowano agentów w wojsku Polskim, panie Januszu?

   Usuń
 8. A kim dziś są politycy Panie Kowalski!!! Banda niewykształconych wieśniaków bo taki jest co drugi polityk. A ludzie po studiach oraz z dużą wiedzą się temu przyglądają i wysłuchują kto rządzi Polską.

  OdpowiedzUsuń
 9. Thanks for sharing, nice post!

  Giaonhan247 chuyên dịch vụ mua hộ hàng mỹ uy tín và dịch vụ gửi hàng từ mỹ về việt nam giá rẻ hay dịch vụ nhận mua hộ và ship hàng từ mỹ với chi tiết đầy đủ, cụ thể bảng giá ship hàng từ úc về việt nam và dịch vụ nhận order mua hộ hàng đức ship hàng Đức uy tín.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz