Okropny i ohydny atak Sikorskiego na Martę Kaczyńskim! Kim trzeba być żeby takie rzeczy pisać!


Niebawem będzie 10 kwietnia, a wraz z tą datą nadejdą obchody siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej. To naprawdę bardzo drażliwa i bolesna kwestia dla rodzin ofiar. Jednak są ludzie w życiu publicznym, którzy nie potrafią tego uszanować, bądź zrozumieć.


Oto postawa byłego szefa MSZ Radosława Sikorskiego, który obrzydliwym wpisem zaatakował Martę Kaczyńską. A dlaczego? Bo ośmieliła się komentować wydarzenia w Londynie?
Zobaczcie tylko to:Jak można wykazać choćby odrobiny wyrozumiałości dla córki, która straciła rodziców w katastrofie smoleńskiej?

Fot: YouTubeKomentarze

  1. tiaaaa.... to jednak 3 miliony... rozumiem, że nie wolno przytaczać tego FAKTU??? I o jaką"wyrozumiałość" chodzi autorowi tekstu? Pytam, bo wychodzi na to, że MK nagadała głupot, ale "bądźmy wyrozumiali"...

    OdpowiedzUsuń
  2. ile forsy przytulil Radek od swoich przyjaciol , takich jak Kulczyk ?a te pozycje w Ameryce ? A za ile Radek obciagal fiuta co opowiadal w nagraniach ?

    OdpowiedzUsuń
  3. Jesli nie ukradla tych pieniedzy,a dostala po prostu odszkodowanie to jakim prawem taki swinski ryj w ten sposob sie wypowiada?Kim on k**a jest zeby poniewierac ludzmi? Jeszcze jeden dowod jakie dno reprezentuje cala ta poprzednia smierdzaca,pazerna,zlodziejska elita.Jedyne co im wychodzi to okradanie Polski i donosy na wyscigi do UE na nas.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz