Kpi czy o drogę pyta? Kidawa-Błońskia mówi, że Polacy również doprowadzili do Brexitu!


Oderwanie od rzeczywistości potrafi sięgać zenitu. Udowodniła to na antenie Radiowej Jedynki wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońskia, który z rozbrajającą szczerością przyznaje, że również postawa Polaków, którzy wyemigrowali na Wyspy Brytyjskie, doprowadziła do Brexitu.


Polacy bardzo głośno mówią, że nie chcą migrantów, nie chcą obcokrajowców. A mówimy o milionie Polaków, którzy osiedlili się i pracują w Wielkiej Brytanii. I nie zakłamujmy – przyczyną Brexitu było także to, że Polacy zaczęli masowo pracować w Wielkiej Brytanii – mówi posłanka PO.
Oglądamy:
Czyli nie dyktatura Brukseli, nie masowa imigracja ludzie z Afryki i Bliskiego Wschodu, zamachy, niebezpieczeństwo itd., ale również Polacy!

Zero refleksji...

Źródło: Radiowa Jedynka
fot: YouTube


Komentarze

 1. Kobieto!!! albo udajesz niedorozwiniętą, albo w istocie taką jesteś. Wbij sobie do głowy, że Polacy nie chcą MUZUŁMANÓW!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kidawa-Błońska tak samo mądra jak cała jej PO-paprana partia !! Wspięli się na szczyty idiotyzmu !!

  OdpowiedzUsuń
 3. TO ZE NASI RODACY W WIELKIEJ LICZBIE PRACUJA NA TO ABY JESZCZE WIEKSZA LICZBA LEBROW DOSTAWALA SOCJAL NA WYSPACH, WSCHODNIEJ CZY ZACHODNIEJ EUROPIE NIE OBLIGUJE CIE SZMATO DO TAKICH INSYNUACJI

  OdpowiedzUsuń
 4. https://www.youtube.com/watch?v=cU1C7IzcLnw

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz