Jedna wizyta w radio i kilka kompromitacji Gasiuk-Pihowicz! Przecież to jest przegięcie! WIDEOPosłanka Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pichowicz gościła na antenie Radiowej Trójki, gdzie miała trudną przeprawę z prowadzącą rozmowę, bowiem dziennikarka była przygotowana perfekcyjnie.


W rozmowie poruszonych zostało kilka kwestii, od wyboru Donalda Tuska i szczytu na Malcie, przez pigułkę „dzień po”, od której zaczniemy.
Zobaczcie jak Nowoczesna zagina rzeczywistość:A tutaj mamy przykład „literówki” według posłanki Nowoczesnej:Pomylić Brukselę z Maltą i mówić, że to literówka...

Brak słów.

Źródło: Radiowa Trójka
Fot: YouTube


Komentarze

 1. Tak to bywa gdy zamiast nauki liczy sie na przymkniecie oka przez egzaminatora, pchajac sie beszczelnie po tytul magisterski.

  OdpowiedzUsuń
 2. No cóz, to pewnie te Zydo-bolszewickie geny tak działajá, ze im dłuzej to wiéksza pustka w Nowoczesnych głowach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co można spodziewać się po ludziach Nowoczesnej ? Są zmanipulowani i nastawieni tylko na czynienie zła. Ktoś kto stoi u boku człowieka upadłego moralnie i kulturowo sam się takim staje. Dziś każdy członek tej partii nie może już powiedzieć, że nie wie co się dzieje i jakie priorytety wdraża Nowoczesna. Mam tylko nadzieję, że Polski Rząd demokratycznie wybrany bezwzględną większością głosów narodu Polskiego - w końcu wyegzekwuje prawne kroki i środki względem Nowoczesnej. Lider tej partii oraz członkowie nawołują do przewrotu w Polsce - moim zdaniem jest to karalne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem szczęśliwa, że to nie moja córka HURA!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz