Dziennikarz konkretnie o Tusku: „Jak myślicie, na koniec ten pan zwieje do Niemiec? Wróci do Gdańska?”


Ciekawie komentuje wybór Donalda Tuska na drugą kadencję szefa Rady Europejskiej, dziennikarz śledczy i publicysta Witold Gadowski.


Popełnił on kilka wpisów na Twitterze, zadając bardzo ważne pytania, choćby dotyczące przyszłości Donalda Tuska, po tym jak skończy swoją brukselską przygodę, czy jak niektórzy wolą nazywać: misję.
Gadowski pyta wprost:
Dziennikarz przekonuje również, że Tusk ostatecznie wypisał się z polskiej wspólnoty:A wy jak obstawiacie? Jak postąpi Tusk za 2,5 roku? A może wystartuje w wyborach prezydenckich?

Fot: YouTube


Komentarze

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tusk ujawnił Polakom tą swoją niemiecką totumfacką poddańczość narodowi niemieckiemu! a nas Polaków upokorzył! pokazał narodowi że ma stać w szeregu na baczność kiedy Niemiec karze!. Muzułmanie panoszą się już w całej laickiej Europie!. A w Polsce dzięki takim antyrządowym urzędnikom z Sopotu, Gdańska,Wrocławia, Poznania czy Łodzi gdzie rządzi jeszcze pro niemiecka Platforma, gdzie zamiast narodowych, tęczowe flagi wieszają !tedy my nie reagujemy! a to błąd wielki! który w nieodległej przyszłości zemścić się na nas może! i na pewno to zrobi jak damy mu taką okazję!. Zniewieściali Genderowcy! to jest z nas wszystkich kpina! populiści multikulturowi !.Czego Polacy jeszcze nie rozumiecie? boicie się mówić głośno? więc zrozumcie wreszcie! Platforma to nie jest Polska partia tylko polskojęzyczna proniemiecka!. Tuska i Schetyny rządu w Polsce nie ma! znajduje się w Berlinie!. Dziwicie się że gdy przyjeżdża do Polski Schetyny przełożony to zdaje relacje nie na Polskiej ziemi tylko w ambasadzie Niemiec na ich terenie! i jak każdy poddany tłumaczy się uniżenie co zrobili !dlaczego wpływów niemieckich nie zabezpieczyli? i je przez PIS utracili!. Platforma i Nowoczesna to są niemieckie polskojęzyczne partie polityczne !zrozumcie to wreszcie i uświadamiając Polaków głośno mówcie- wręcz krzyczcie o tym wszędzie!. Zastanawia mnie jednak jak Polak może wspierać niemiecką partię? głosując na Platformę i służyć w ten sposób Niemcom!. Potem przed snem w lustro patrzy jestem Polakiem! do lustra krzyczy ,a lustro patrząc na niego z przekąsem, szyderczo uśmiecha się do niego!. Mówią że za Platformy mieli spokój i ciszę a ja im mówię : mieliście złudny spokój i ciszę! bo czy widział ktoś złodzieja żeby hałasował gdy kradnie. Teraz zwyczajnie wstydzicie się, że większość z was nie poszła głosować na polskojęzyczną partię! więc aby ukryć przed samym sobą, zagłuszyć choć trochę swój okropnie haniebny nie do zniesienia wstyd, zajadle walczycie, plując na PIS!.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo taka jest prawda o niemieckim sługusie i tej nędznej platformie.

   Usuń
  2. W pelni sie zgadzam panie Andrzeju!

   Usuń
  3. TA ryża szmata niech do Polski nie wraca ! Niech zostanie z makrelą tylko że za 2,5 roku makrela nie będzie chciała debila OLAĆ !!!

   Usuń
  4. Mam tylko małą uwagę do Pana wpisu jeśli już pan chcesz przekazać jakąś swoją myśl to przekazuj to pan w zrozumiałym dla społeczeństwa języku myślę że 99% ludzi nie wie co znaczy słowo, ;totumfacka"będę wdzięczny za wytłumaczenie

   Usuń
 3. Co za bzdury

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy raz od upadku komuny jestem dumny nie z PISU ale dumny jako POLAK który pokazał światu a zwłaszcza Europie że Narodowość i patriotyzm stoją nad kolesiostwem i układami. W tym muppet show nikt nie wygrał i nikt nie przegrał !!! Polska wygrała bo teraz wiemy kto jest zdrajcą a kto jest za zdrajcami Teraz olewają nasz Kraj nasz rząd wybrany legalnie . stawiają na kanclerza Tuska i upokarzają PIS i POLAKÓW.

  OdpowiedzUsuń
 5. "Nie dziwię się Tuskowi: uciec stąd właściwie musiał, już pominąwszy, że bardzo chciał. Czemu mam się dziwić? Jakim cudem na polskiego patriotę mogły go wychować dwie panie Liebke – babcia Anne, która – nie zmuszona - do końca życia nie odezwała się słowem po polsku i Ewa Liebke – Tusk, z domu wprawdzie Dawidowska, ale znosząca to z wielkim trudem, o czym bez ogródek opowiada."
  http://o-nas-berrysh.pl/blog-post/view?id=130

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję że są w tym kraju jeszcze ludzie którzy potrafią trafnie ocenić obecną sytuację polityczną i mają własne zdanie na temat UE i jej przekrętów

  OdpowiedzUsuń
 7. Moim zdaniem ten kundel czyli dosłowne tłumaczenie z Kaszubskiego nazwiska Tusk nie tylko nie ma powrotu w Polsce do polityki ale sam też nie wróci,dobrze o tym wie że w politycznym powrocie może pomóc mu cud ,to po prostu blef na mało kumatych wyborców platformy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tusk nigdy nie wspierał interesów Polski w Unii, co najwyżej interesy Unii w Polsce.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz