Ci którzy dziś wyrzekają się polskich barw, na rzecz kolorów Unii Europejskiej, są prawdziwym zagrożeniem dla Polski!


W sobotę odbył się marsz osób, które popierają i kochają Unię Europejską, oraz starają się mówić Polakom kłamliwą narrację, że polski rząd pod wodzą premier Beaty Szydło, chce „wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej”.


Już pomijamy fakt, że to kłamstwo i nic takiego nie będzie miało miejsca. Ba – nikt nie chce Polski z UE wyprowadzić. Trzeba być naprawdę naiwnym, żeby wierzyć w brednie opowiadane przez polityków opozycji.

Chcą protestować? Dobrze, mają prawo. Przykre jest jednak to, że w tych marszach coraz rzadziej występują polskie barwy narodowe. Notorycznie na różnych antyrządowych manifestacjach pojawiają się jedynie barwy unijne...
Na pierwszym i trzecim zdjęciu widać jak mało polskich barw było na manifestacji...

Należy pamiętać, że ten kto wyrzeka się, wypiera polski barw, albo ten dla którego obce barwy są ważniejsze, jest prawdziwym zagrożenie dla wolnej Polski. Dlaczego? Ponieważ krok po kroku oddają naszą suwerenność w obce ręce. 


Komentarze

 1. Dlaczego ubolewasz, że komuniści nie używają barw narodowych? Przecież to dobrze! Niech się od biało-czerwonej trzymają jak najdalej!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niech się ujawniają dalej przynajmniej będziemy wiedzieli kto jest kim i kto szkodzi polskim patriotą

  OdpowiedzUsuń
 3. Przynajmniej nie bezczeszcza barw narodowych ��

  OdpowiedzUsuń
 4. palic te niebieskie szmaty

  OdpowiedzUsuń
 5. wystarczy trochę napalmu i asfalt stałby się gładszy

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz