Barbara Nowacka w odlocie! Cieszy się, że „ jeszcze w Polsce możemy protestować”


Liderka „Inicjatywy Polskiej”, ale również wiceprzewodnicząca Twojego Ruchu założonego przez Janusza Palikota, czyli Barbara Nowacka, zaskakuje w wywiadzie dla dziennikarza „Rzeczpospolita”.


Trzeba przyznać, że Nowacka ma polot, bowiem mówi o tym, że cieszy się, iż w Polsce jeszcze można protestować!
– Cieszę się, że jeszcze w Polsce możemy protestować. Jestem spokojna o frekwencję. Społeczeństwo powoli się budzi. Ci, którzy nie poszli na wybory, dzisiaj żałują. PiS dzisiaj robi wszystko, żeby podnieść frekwencję w przyszłych wyborach. Przeciwko sobie – mówi „Rz” Nowacka.

Pękamy ze śmiechu! „Jeszcze można protestować”. No ludzie! Przecież od 1,5 roku ciągle trwaj protesty, nikt nie zabrania wychodzić na ulice, a taka Nowacka sugeruje, że może być inaczej.

Co oni jeszcze wymyślą?

Źródło: Rp.pl
fot: YouTubeKomentarze

  1. Wiem Nowacka że jesteś kretynką i wali ci równo w dekiel,otóż protestować zawsze można ,problem w tym że ty do tego protestu dodajesz w swym bełkocie kłamstwa,oszczerstwa i obrażasz ludzi ,gdyby to ode mnie zależało dawno miałabyś prokuratora na łbie albo sprawę za obrażanie,szkoda że taka mądra nie byłaś w decydującej debacie w telewizji przed wyborami, gdzie zachowując się jak ciele spuściłaś SLD-Paligłupa i siebie do klozetu.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz