Znów kompromitacja Ryszarda Petru! Po prostu musicie to zobaczyć!


Unikanie wizyt w telewizji nic nie pomoże! Lider Nowoczesnej jest skazany na kompromitowanie siebie oraz swojego ugrupowania. To po prostu musi być jego natura.


Oto kolejny przykład, który pochodzi z Poznania. Petru mówił m.in. o planach jego partii, dotyczących odwołania Mariusza Błaszczaka, szefa MSWiA.
Wszystko pięknie ładnie, ale do momentu:

– Teraz jest tydzień niesejmowy, czyli posłów nie ma w sejmie. Jak nie ma w sejmie, to się trudniej zbiera, niż jak są w sejmie – wyjawił.Logika to podstawa...

fot: YouTubeKomentarze

 1. Ryszard jestes lepszy od tego ryszarda z "chlopaki do wziecia" przynajmniej jest smiesznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. rysiek gorąca warga znowu nie zawiódł...

  OdpowiedzUsuń
 3. Brawo Rysiek !!!! Znowu blysnela nasza gwiazdeczka....

  OdpowiedzUsuń
 4. Przez tego debila imię Ryszard jest ciągle poniewierane.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy można zmienić sobie imię...już nie chcę być Ryśkiem,przedtem Rysiek z Klanu a teraz Rysiek Petru,wtopa za wtopą.Kiedyś mówiło się,że wszystkie Ryśki to fajne chłopaki a teraz mówią że Ryśki to ciapciaki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Petru sponiewierał imię Ryszard, a Hitler sponiewierał imię Adolf

  OdpowiedzUsuń
 7. Dajcie luz, jest fajnie, mamy się z kogo pośmiać Ryszard Petru zwany Wtopa jest masakrycznie śmieszny :)

  OdpowiedzUsuń
 8. niech idzie ten sexowny rysiek do porządnej Roboty a nie zaśmiecać sejm swoją osobą bo i tak jest dużo Bardzo dużo Śmieci w Tym Sejmie tylko robić nie ma kto

  OdpowiedzUsuń
 9. DEBIL to jego prawdziwe imię!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Podejrzewam że Rysiu będzie miał nominacie do nagrody "Złote Usta" ale wiem wiem że to nie fer z Ryśkiem nie wiele "Osobistości" ma jakiekolwiek szanse :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam propozycję...Czy np. Pan Mikołaj Korzyński scenarzysta Poranku Kojota i Chłopaki nie płaczą nie mógłby napisać jakijś roli dla tego idioty ? Powstałby na pewno kasowy sukces ;-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie ma to jak wychwycenie bardzo słabej w gruncie rzeczy ironii. Ci którzy tej ironii nie wychwycili (czyli wszyscy w/w piszący) zasługują na współczucie....

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz