Wrócił i jest śmiesznie! Ryszard Petru kilka razy skompromitował się na antenie radiowej!


Jakiś czas lider Nowoczesnej Ryszard Petru był mało widoczny w mediach. Nie chadzał do telewizji, oraz radia. Trwał objazd Polski, gdzie lider partii rozmawiał z działaczami i pewnie budował struktury w samorządach.


Było smutno, było nudno, ale wrócił! Ryszard Petru poszedł do Radiowej Trójki i było śmiesznie. Oto pierwszy powód – choć nie śmieszny – jakim jest kolizja z udziałem rządowej limuzyny z premier Szydło na pokładzie. Okazuje się, że Ryszard Petru nie dysponuje wszystkimi informacjami...Oglądamy:A dalej mamy komentarz ekspercki :):):)


No przecież prawdę powiedziała redaktor prowadząca. Ryszard Petru nie zna się na BOR :)

fot: YouTubeKomentarze

  1. przecież on jest na totalnej bani

    OdpowiedzUsuń
  2. On jest cudowny. Jak ten imbecyl od szczawiu i mirabelek został zepchnięty lekko na bok, brakowało trochę świeżego powiewu debilizmu w sejmie. Rysio robi co może, żeby to jakoś załatać. Żyj nam rysiu(tylko nie za nasze) jak najdłużej.

    OdpowiedzUsuń
  3. Rysiek potrafił tylko nosić teczkę za swoim guru Balcerowiczem,oczywiście niczego nie mógł się w ten sposób nauczyć przy tej czynności,za to kompletna niewiedza połączona z tragikomedią to już niewątpliwy dar dla Ryśka od matki natury.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz