Scheuring-Wielgus żali się? Nowoczesna nie ma troli, bo nie ma na to pieniędzy


Posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus w rozmowie z serwisem onet.pl, przyznała się, że atakują ją w internecie płatne trole.


Posłanka dała przykład, gdy dostała 900 negatywnych komentarzy po tym, jak zakłóciła wykład o Żołnierzach Wyklętych.
Dodała, że Nowoczesna nie ma troli, bo nie ma pieniędzy!Czy naprawdę tylko trole dają komentarze? Czy pani poseł uważa, że 900 osób w jednym czasie działa na usługach wrogów? Bez żartów...

Źródło: onet.pl
fot: YouTube


Komentarze

 1. Nie jestem trolem ale nie podobają mi się zachowania i wypowiedzi tej posłanki

  OdpowiedzUsuń
 2. nikt mi nie płaci za pisanie ,mimo to posłanka wielgus coś tam powinna schować się do dziury i oszczędzic sobie i polakom wstydu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie coś tam, tylko "aus Thorn"!!!

   Usuń
 3. Ileż razy muszę wam nowoczesne pindy i temu waszemu wsiowemu "inteligętowi"Ryśkowi pisać że w niemieckich portalach których jest znakomita większość panuje cenura w jedną stronę, usuwają 90% postów krytykujących platformę czy was z nowośmiesznej,to że ta ilość jest duża polega przede wszystkim na tym że nie są w stanie fizycznie wszystkich szybko usunąć bo jest ich tak dużo,oczywiście przy mniejszym zainteresowaniu szwabski system działa bardzo dobrze ,oczywiście dla niepoznaki mała część ostrej krytyki jest puszczana.Pytam się ty socjolożko za pięć dwunasta,jak można komuś płacić za hejt jak jego post jest cenzurowany Szajbusowa kretynko,za to ze jesteś zerem nikt nie musi mi płacić nawet grosza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak 'Scheuring Holstein' podejdziesz do lustra to zobaczysz w nim największego opłacanego za publiczne pieniądze trolla z wielkim pryszczem.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz