Schetyna zmasakrowany przez dziennikarza RMF FM! Myślał, że krytykuje PiS, a chodziło o Komorowskiego!


To nie był udany poranek dla lidera Platformy Obywatelskiej Grzegorza Schetyny. W porannej rozmowie RMF FM, polityk był pytany o wypadek premier Beaty Szydło. Jak można się domyślać, Schetyna stosował standardową retorykę, że rząd i tylko rząd jest winny.


Ale napotkał na problem. Prowadzący rozmowę Robert Mazurek przeczytał list:

Osoba, którą oskarżono o spowodowanie wypadku pisze tak: „Potraktowano mnie wyjątkowo niesprawiedliwie, próbując zrobić ze mnie kozła ofiarnego, ignorując ewidentne łamanie przepisów przez kierowców BOR, którzy czują się bezkarni, jeżdżąc jak piraci drogowi” — czytał Mazurek.

Schetyna bez zastanowienia rzucił:

Te ostatnie kilka dni po tym, co zdarzyło się w Oświęcimiu, po tym wypadku, to jest pytanie o jakość polskiego państwa prawa, polskiej praworządności; o to jaki sposób traktuje się podejrzanego, w jaki sposób przeprowadza się przesłuchania, w jaki sposób się prowadzi tę sprawę, jak nie dopuszcza do pomocy adwokackiej. Tu jest parę bardzo wyraźnych znaków zapytania o jakość państwa prawa…

Jednak red. Mazurek szybko przerwał liderowi PO:

To zanim pan powie za dużo, to powiem, że był to list pani Natalii Arnal, która 10 grudnia 2014 roku miała stłuczkę pod Belwederem z limuzyną pana prezydenta Komorowskiego. W wyniku tejże stłuczki córka pani Arnal trafiła do szpitala. Nikt wtedy o tym nie rozmawiał, media milczały, politycy opozycji nie odwiedzali pani Arnal, ani jej córki w szpitalu.
Szach mat!

Źródło: RMF24.pl
fot: YouTubeKomentarze

  1. Tak idioci z PO spieszą się z oczernianiem rządu PIS, że nawet nie widzą co się wokół nich dzieje, Oczerniają PIS, a nie zauważają, że ich PO-paprana partia ma wiele za uszami z czasu swoich 8 letnich nie-rządów. Polacy pamiętają wasze zachowania i widzą co teraz wyprawiacie !! Tak bardzo rwiecie się do koryta, że nie zauważyliście, że jesteście po prostu szakalami i hienami !! Polacy mają was dość !!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Schetyna pusta lepetyna, tak, tak TW "Radek"

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz