Prof. Legutko obala narrację dziennikarki Polsatu! „To tak jakby cytowała pani GW, żeby uzasadnić stanowisko Polskiego Rządu”!


Trwa debata dotycząca przyszłości byłego polskiego premiera, a obecnie szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska. Zwłaszcza po wizycie w Polsce kanclerz Niemiec Angeli Merkel, która miała wstawiać się za swoim wiernym kolegą, u prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.


Sprawę komentował na antenie Polsat News, uczestniczący w spotkaniu z Merkel, europoseł PiS Ryszard Legutko. Problem w tym, że dziennikarka prowadząca rozmowę, za argument przemawiający za Tuskiem, użyła cytat z jakieś czeskiej gazety...
Prof. Legutko wiedział jak odpowiedzieć:Naprawdę, sytuacja związane z Donaldem Tuskiem robi się coraz ciekawsza. Była premier Ewa Kopacz, wierzy w jego powrót na białym koniu, zaraz po zakończeniu europejskiej misji. W czwartek stwierdziła, że Tusk będzie prezydentem Polski.

No, no...ma się tę wyobraźnię...

źródło: Polsat News
fot: YouTubeKomentarze

  1. Niekompetencja i głupota lewackich mediów czy ich dziennikarzy jest wprost pochodna i proporcjonalna do tego co robi totalna opozycja,szok po porażce Komorowskiego i spodziewanej ale kompletnie nie przetrawionej psychicznie porażki wyborczej spowodował u nich coś w rodzaju syndromu Wałęsy,ułożyli sobie świat własnych marzeń potrzeb ideałów świat dla samych siebie,świat który prócz nich samych był zły i nieakceptowalny dla całej reszty,im się ciągle wydaje że są tymi wybranymi,właśnie taką kastą gdzie czas spokojnie przepłynie nad ich ośmioletnimi latami setkami afer i ten zły sen się szybko skończy i będą mogli rozkoszować się we własnym Raju i mieć decydujący wpływ,ba wydaje się że wielu ciągle w to wierzy.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz