Poseł PiS orze Michała Szczerbę! Poseł PO po prostu zbladł!


Poseł PiS Dominik Tarczyński dosadnie wytłumaczył politykowi Platformy Obywatelskiej Michałowi Szczerbie (temu od „marszałku kochany”), jak zachowuje się politycy opozycji po wypadku premier Beaty Szydło.


Oczywiście mówimy tu o kpinach i hejcie, który wylał się w sieci. Ale poseł PiS przypomniał również o politykach PO, którzy zaliczali wypadki:
Słynny minister Sikorski, który doprowadził do kolizji swojej limuzyny z policją. I co zrobił? skazał natychmiast funkcjonariusza BOR. Nasza postawa i różnica między namim a wami jest taka, że premier odwiedziła tego człowieka, który naprawdę poświęcał swoje życie dla Polski i polskiego rządu, a wy ich skazywaliście, umywaliście ręce i mówiliście „to on, to on jest winny”. Nie wspomnę, że sialiście patologię przez osiem lat, robiąc z BOR chłopców na posyłki, wysyłaliście ich po pizzę dla ministra Sikorskiego – wyliczał Tarczyński.
Powiedzcie, kiedy skończy się ta wzajemna nagonka?

Źródło: TVP Info
fot: YouTubeKomentarze

 1. brawo panie Pośle Tarczyński trzeba tym szumowinom rzucać faktami w twarz !!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tak Policja jeździła po hamburgery, BOR po pizze, tylko tylu wypadków nie było, nie rozjeżdżano na czerwonym świetle innych samochodów. A może to BOR ściga się z Amerykanami = kto zrobi tygodniowo więcej wypadków drogowych ? Ale najbardziej martwi mnie ten fragmenty wypowiedzi posła Tarczyńskiego w którym stwierdza że dzięki służbie dla PiS, funkcjonariusze unikają odpowiedzialności za popełnione błędy w ruchu drogowym. A w innych przypadkach naruszenia kodeksów i regulaminów - oczywiście dla dobra parlamentarzystów i biurokratów z PiS - też będą bezkarni ? No to będzie jak za tow. Bieruta ! :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A komoruskiego nawet tvn nagrał, jak zap...ał po Warszawie. Głupio teraz matołku?

   Usuń
  2. Taaa, nie było tyle słychać w mediach, a nie, że było mniej. Dlaczego w mediach nie było słychać to każdy kto ma dwie zdrowe szare komórki potrafi już wydedukować.

   Usuń
  3. Zobacz Schetynę u Mazurka, a potem spal się ze wstydu, że piszesz kłamstwa i dałeś sobie wyprać mózg.

   Usuń

Prześlij komentarz