Poseł Kukiz'15 młóci Tuska, sędziów i Rzeplińskiego aż miło patrzeć! „Z PRL-u są sędziowie, którzy sądzili opozycjonistów, a w wolnej Polsce wydają wyroki”


On znów to zrobił! Poseł Kukiz'15 Adam Andruszkiewicz zrobił masakrę w programie „Kawa na ławę”, emitowanym w TVN24.


Mocno oberwało się ekipie PO, ale nie tylko! Poszło o sądy, oraz Donalda Tuska, który jest częścią starych układów:
Sędzia Rzepliński wydawał na kolację 10 tys. zł., po czym przychodził do mediów i robił za autorytet w sprawie obrony demokracji. Ja po takiej kolacji nie mógłbym sobie spojrzeć w oczy.

Jeszcze z PRL-u są sędziowie, którzy sądzili opozycjonistów, a w wolnej Polsce wydają wyroki. Przecież to jest skandal!

Reforma sądownictwa jest w Polsce konieczna. Kukiz'15 mówi bardzo mocno o tym, aby wprowadzić instytucje sędziego pokoju!

Oglądamy:
Czekamy na reformę sądów!

Źródło: TVN24
fot: YouTubeKomentarze

 1. Nie sądzę by młody poseł czynił to umyślnie, wierząc w jego dobre intencje. Przemyca "niechcący" jedno z największych kłamstw ostatnich 27 lat, sugerując że mamy wolną Polskę.III RP nie jest wolną Polską, tak samo jak w 1989 roku nie upadł komunizm a jedynie zmienił metody w dążeniu do ciągle tego samego celu wyznaczonego jeszcze przez manifest komunistyczny z roku 1850. Gdyby ten młody człowiek to wiedział, nie rozwodziłby sie nad oczywistością, że komunistyczny sędzia z PRL orzeka w w komunistycznej III RP. Bo niby dlaczego miałby nie orzekać? Na Boga!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem owszem, ale... weźmy tę "wolną Polskę" (III RP) w cudzysłów, a wypowiedź zyska kolejny podtekst... :)

   Usuń
 2. Nie moje "małpy", ale sądząc po "buzi" p. Andruszkiewicz "miał szczęście" urodzić się w "dobrym czasie". Jego "numerowana Polska" jest jedynie etapem w historii POLSKI, również tej realnie istniejącej Polski "urodzonych za wcześnie".

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz