Patryk Jaki ostro: Z plaż w Portugalii nie widzicie problemów zwykłych ludzi! Bronicie oszustów i złodziejskiej reprywatyzacji!


Prawdziwa wojna, odbyła się w Sejmie w trakcie debaty, nad powołaniem do życia komisji weryfikacyjnej, która ma rozwiązać problem przekrętów, związanych z dziką reprywatyzacją, do których bez wątpienia doszło d stolicy.


Na szefa komisji typowany jest wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki, który podczas wystąpienia w parlamencie, bez litości potraktował sprzeciwiających się powołaniu komisji, polityków PO i Nowoczesnej:
– Z plaż w Portugalii nie widzicie problemów zwykłych ludzi! Bronicie oszustów i złodziejskiej reprywatyzacji – mówił Jaki.

Polecamy całe wystąpienie:
Czy uważacie, że komisja weryfikacyjna rozwiąże problem z jakim borykają się mieszkańcy Warszawy?

A co z reprywatyzacją, która miała miejsce w Krakowie, oraz innych polskich miastach?

Fot: YouTubeKomentarze

  1. Sam na swojej skórze odczułem jaka mnie sprawiedliwość spotkała w sądzie , 4 niezależnych biegłych sądowych wyliczyli mi kwotę odszkodowania , były zbliżone do siebie, a sędzina dobrze się zna z kimś ...... nie bede pisał tu więcej . W efekcie ja nie wiele dostałe, kilka procent z tego o co walczyłem , teraz chcą mnie kosztami obarczyć, Złodziej chodzi zadowolony a ja muszę umrzeć, szkoda że osobiście na biurko swojej krwi nie położę , ot cała sprawiedliwość ....

    OdpowiedzUsuń
  2. Więc jak dla mnie to przydała by mi się pomoc , szkoda że czas mi już się kończy ....

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz