Odlot roku! Poseł PO twierdzi, że Donald Tusk jest „najważniejszą osobą w historii Polski”!!!


Tego jeszcze nie było! Zdarzają się dziwne wypowiedzi polityków, ale słowa posła PO Jerzego Federowicza są daleko idącym zlepieniem idiotyzmów! Oto co działo się w programie „Minęła20” na TVP Info.


Rozmawiali poseł Kukiz'15 Paweł Grabowski, posłanka PiS Anita Czerwińska, oraz poseł PO Jerzy Federowicz. Ten ostatni dał niezły popis.

Oto, kto według niego jest najważniejszą osobą w historii Polski:
Nie śp. Jan Paweł II, nie wybitni polscy królowie, ale kto? Donald Tusk!

Źródło: TVP Info
fot: YouTubeKomentarze

 1. Zgadzam się z posłem Federowiczem,Donald Tusk jest najważniejszą osobą w historii Polski,jako polityk świecki.Proszę uczyć się czytać i dobrze ze zrozumieniem słuchać,a potem komentować...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chciałeś chyba powiedzieć że jest największym klaunem Europy!!!!wstyd dla Polski!!!

   Usuń
  2. Niewątpliwie Tusk tak samo jest wielki jak wielka jest wasza platforma mniej więcej tyle samo macie do powiedzenia.

   Usuń
 2. Pewnie chodzi o to, że Tusk jest naczelnym złodziejem - pod rzadami którego buło najwięcej afer w Polsce i najwięcej morderstw ludzi, którzy mieli jakąś wiedzę o Smoleńsku. No i największa katastrofa w dziejach Polski - zamordowanie 96 niewinnych ludzi /w ukrywanych skrzętnie okolicznościach/ Rozgrabienie wszystkich przedsiębiorstw. To wszystko zawdzięczamy Tuskowi - rzeczywiście jeden z "największych" Polaków /czy Polaków ??/

  OdpowiedzUsuń
 3. Tych klaunów z" Płaformy "trzeba koniecznie wybudzić ze snu,ponieważ ciągle siedzą we własnym Matrixie kompletnie oddaleni od rzeczywistości,idiota Fedorowicz nawet nie wie że nie ma takiego stanowiska jak prezydent Europy,używa go się raczej śmiejąc się z Tuska a oni używają tego stwierdzenia od paru lat całkiem poważnie,ale widać każdy w życiu u nich musi mieć swego lokaja,Merkel ma Donalda a Tusk ma Fedorowicza plus całą zakodowaną nowosmieszną platformę to też w sumie jakiś osobisty sukces Donalda.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz