Niech Bruksela zapamięta jedno! Nigdy nie rządzili, nie rządzą i nigdy rządzić w Polsce nie będą!


- Wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans nie zna podstawowych faktów dotyczących sporu o Trybunał Konstytucyjny. Niebywałe, że jeden człowiek stawia się w roli oskarżyciela, sędziego i egzekutora – powiedział europoseł PiS, prof. Ryszard Legutko w TVP Info.


Stało się to zaraz po tym, jak doszło do kolejnego ataku na Polskę, dokonanego przez Komisję Europejską. Tym razem w osobie jej wiceprzewodniczącego, ale nie mamy wątpliwości, że za całością stoi szef KE Jan Klaudiusz Juncker.

Ci ludzie nie mają pojęcia o polskim prawie, polskim systemie, naszej konstytucji i prawdziwych problemach. Chcieliby rządzić, ale są za słabi! Polacy w większości nie kupują taniej propagandy serwowanej na złotych talerzach przez Brukselę.

Jedyną wiedzę, jaką mogą posiadać, to wiadomości od Donalda Tuska i jego otoczenia. Problem w tym, że grupa sympatyków byłego premiera maleje. Topnieje jak lodowce z powodu ocieplenia.

Nie uda im się zmanipulować opinii publicznej. Nie uda im się przejąć władzy w Polsce, wsadzając na stołek premiera wydmuszkę.

Zapomnijcie o tym!

Fot: YouTube


Komentarze

 1. Juncker to pijak przydupas Tuska , przechla wszysko co mu w lapy wpadnie , Timmermans to przyglup na posylki co mu kaza to chlece , te scierwa nie sa godni byc nawet ludzmi , gdy sami ludzi nieszanujo to niech zamkno ryje bo kwicza juz jak swinie w rzezni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz trochę racji ale popraw pisownie

   Usuń
  2. każdą myśl można wyrazić kulturalnym językiem i wtedy trafi do wszystkich , nie tylko do tłuszczy......

   Usuń
  3. Tusk to przydupas Junkersa.

   Usuń
 2. Niech zajmą się swoimi państwami z których pochodzą a od polski wara bo gdybyśmy was słuchali to bylibyśmy tam gdzie Ukraina

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko ładnie pieknie tylko źe jak nam unia kurek z kasą przykreci to będzie druga grecja u nas jesli chodzi o finanse

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do tego nie dojdzie,Polska jest dużym krajem i nie nie do się za nos ciągnąć

   Usuń
  2. Przykręcając nam przykręci swoim firmom, bo 80 centów z 1 euro wraca do firm zachodnich, szczególnie niemieckich.

   Usuń
 4. Jak dotej pory to ten kurek finansowy jest caly czas otwarty i na dodatek jeszcze raczke zdjeli zeby mozna bylo doic te polske.I przestancie pieprzyc ze unia daje cos za darmo.Darmo to mozna krasc dopuki Cie nie zlapia.I w tej hwili jest taka sama sytuacja z tym unijnym kranikiem.Demokracja to jest pospulstwo zlodzieji przy korytach unijnuch jak i krajowych.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz