Francji już nie ma? Kraj traci swoją tożsamość! Oto film, który jest tego najlepszym przykładem!


Bagietki, francuskie sery, wino, styl bycia, Paryż oraz to wszystko, co składało się na to, że Francja, była Francją może za kilka lat umrzeć śmiercią naturalną. A wszystko przez kogo? Przez polityków...


Oto krótki materiał VIDEO, który jak na dłoni obrazuje nam, jak wygląda sytuacja w obecnej Francji. Wiele osób posiada francuskie obywatelstwo, ale nie czuje się Francuzami...
Oglądamy!
Uważacie, że Francja jaką znamy od setek lat, przetrwa napływ imigrantów? Czy ten kraj uda się uratować nawet takiej polityk jak Marine Le Pen?

Fot: YouTube


15 komentarzy:

 1. I bardzo dobrze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie , zaczną inne kraje atakować .

   Usuń
  2. To dostasną wpier.....l.

   Usuń
  3. Francja ma broń atomową - dorwą się do niej muzułmanie i BUM - po zawodach......................

   Usuń
 2. MYSLE ZE KAZDY NAROD JEST WINNY SAM SOBIE CO WYBRALI TO MAJA,ANO SKORUMPOWANI W POLSCE WYBRALI -ZIELONA WYSPE-NO COZ FRANCJA RUJNUJE KOSCIOLY A BUDUJE MECZETY-ANO COS ZA COS .MYSLE ZE FRANCUZI POWINNI SIE JESZCZE CIESZYC ZE MOGA MOWIC---FRANCJA.

  OdpowiedzUsuń
 3. Było by i u nas gdyby nie twardy PIS

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to prawda, dzięki ludziom którzy mają głowę na karku i umieją przewidywać.Obawiam się najazdu ludzi nacji białej którzy będą do nas napływać,bo nie będzie można w swoim kraju spokojnie żyć.Polska to potęga jest i basta. myszka

   Usuń
  2. Wał im w tępe łby ,cwanym i fałszywym żabojadom.Wcale mi ich nie żal,zostaną zjedzeni przez własną głupotę przejawiającą się przez poprawność polityczną i inne wynalazki lewicowego ścierwa!Nigdy nie byli Nam prawdziwie przychylni a zdradzali sojuszników częściej niż można by przypuszczać mieniąc się przy okazji wyższością nad innymi Narodami wykorzystując je na maxa przez stulecia.Teraz topią się we własnym szambie-taki los ,takiego narodu!!!

   Usuń
 4. Twardego to można mieć ch...a!!!! PisDusiu!!!! Przez takie pisdy i u nas robi się bagno ale ktoś kto nie musi pracować, bo dostał od starych albo nachapał się na ludzkiej krzywdzie ch...a wie o życiu i nie ma prawa się wypowiadać!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Więc zamknij jadaczkę i przestań pluć jadem. Zacznij robić w życiu coś pożytecznego, dającego tobie i innym radość i satysfakcje!!! Szczucie jednych na drugich nie przynosi nic dobrego. To że Naród Polski jest podzielony jest na rękę wszystkim tylko nie nam!!!!

   Usuń
  2. lepszy pis niz po... jak mozna byc tak zalosnym i dac sie propagandzie... kurwa mac jak mozna czlowieka oslepic..

   Usuń
 5. Gdy nasz Polski rząd i Polscy politycy wskazywali na zagrożenia które niesie za sobą fala imigrantów, oskarżano nasz kraj o najgorsze wymyślne obelgi, także za sprawą obecnej w naszym kraju grupy antyrządowej z P.O. na czele. Teraz gdy ziściło się w Europie to o czym nasi przestrzegali, to jadaczki trochę ucichły, ale problem dla Europy pozostał i wzrasta.

  OdpowiedzUsuń
 6. A u nas już chyba ze 3 mln uraińskiej swołoczy a drzwi dalej otwarte, uwaga skierowana jest na zachód a ze wschodu wali banderowski pomiot mimo ,że granice nie są "otwarte" jak w UE, a przynajmniej nie powinny.

  OdpowiedzUsuń
 7. Po tym najeździe islamu jedynymi Europejczykami pozostaną narody tworzące dawną Rzeczpospolitą i Rosjanie.A dlaczego? Bo ciągle wierzymy w Boga.

  OdpowiedzUsuń
 8. Rosjanie to azjaci,mało tam już europejczyków wystarczy popatrzeć na Putina i Jego prezydenta

  OdpowiedzUsuń