Europoseł PiS roznosi Donalda Tuska! „Zaatakował polski rząd tak, jak nie powinien tego robić urzędnik unijny”


Europoseł PiS Zbigniew Kuźmiuk na antenie Radia Zet, komentował zachowania Donalda Tuska, który w jego ocenie, bardzo agresywnie atakuje polskie władze.


– Gdyby Donald Tusk zabiegał o poparcie polskiego rządu to powinien zachowywać się zupełnie inaczej. Nie chodzi o to, żeby w świetle jupiterów przyszedł do pana prezydenta, czy do pani premier i posypywał głowę popiołem, ale powinien przynajmniej raz się spotkać i pokazać, co zrobił w UE i – być może – co popchnął pod stołem w polskich sprawach, żeby takie poparcie uzyskać – mówił europoseł PiS.
I dodał:

– Parę razy pan premier Tusk zaatakował polski rząd tak, jak nie powinien tego robić urzędnik unijny – mówił Zbigniew Kuźmiuk w rozmowie z Konradem Piaseckim w „Gościu Radia Zet”.

Polityk pytany był również o poparcie PiS dla innego polityka.

– Jeżeli to będzie jakakolwiek inna osoba, to nie będzie – z punktu widzenia polskich interesów – gorsza niż Donald Tusk – stwierdził.

Źródło: Radio Zet
fot: YouTube5 komentarzy:

 1. No po polskiemu to najważniejsze te pod stołem... co za matoł z tego urzędnika

  OdpowiedzUsuń
 2. tusk to zdrajca i agent jeszcze troszkę i zostanie rozliczony za swoją zdradę Polski i upodlenie Polaków

  OdpowiedzUsuń
 3. Może trochę wstrzymajmy się z koronacją tego "króla Europy"który jest tylko podnóżkiem Merkel i w rzeczywistości nie tylko nie wiele może to tak naprawdę nie ma nic do powiedzenia prócz przekazu instrukcji tak jak to robią podnóżki i wieloletni opłacani agenci niemieccy. Może się jednak okazać że w talii kart "Makreli"może Donald i jest królem ale asem już kolejne upadłe lewackie dno Hollande.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję że Rudy skończy w więzieniu a jego wszystkie przywileje ulegną skasowaniu. To za te wszystkie razy gdy mnie jako wyborce P0 oszukał

  OdpowiedzUsuń
 5. Podnóżkiem Merkel jest od czasów DDR, od tej pory jest świnią.

  OdpowiedzUsuń