Europoseł PiS roznosi Donalda Tuska! „Zaatakował polski rząd tak, jak nie powinien tego robić urzędnik unijny”


Europoseł PiS Zbigniew Kuźmiuk na antenie Radia Zet, komentował zachowania Donalda Tuska, który w jego ocenie, bardzo agresywnie atakuje polskie władze.


– Gdyby Donald Tusk zabiegał o poparcie polskiego rządu to powinien zachowywać się zupełnie inaczej. Nie chodzi o to, żeby w świetle jupiterów przyszedł do pana prezydenta, czy do pani premier i posypywał głowę popiołem, ale powinien przynajmniej raz się spotkać i pokazać, co zrobił w UE i – być może – co popchnął pod stołem w polskich sprawach, żeby takie poparcie uzyskać – mówił europoseł PiS.
I dodał:

– Parę razy pan premier Tusk zaatakował polski rząd tak, jak nie powinien tego robić urzędnik unijny – mówił Zbigniew Kuźmiuk w rozmowie z Konradem Piaseckim w „Gościu Radia Zet”.

Polityk pytany był również o poparcie PiS dla innego polityka.

– Jeżeli to będzie jakakolwiek inna osoba, to nie będzie – z punktu widzenia polskich interesów – gorsza niż Donald Tusk – stwierdził.

Źródło: Radio Zet
fot: YouTubeKomentarze

 1. No po polskiemu to najważniejsze te pod stołem... co za matoł z tego urzędnika

  OdpowiedzUsuń
 2. tusk to zdrajca i agent jeszcze troszkę i zostanie rozliczony za swoją zdradę Polski i upodlenie Polaków

  OdpowiedzUsuń
 3. Może trochę wstrzymajmy się z koronacją tego "króla Europy"który jest tylko podnóżkiem Merkel i w rzeczywistości nie tylko nie wiele może to tak naprawdę nie ma nic do powiedzenia prócz przekazu instrukcji tak jak to robią podnóżki i wieloletni opłacani agenci niemieccy. Może się jednak okazać że w talii kart "Makreli"może Donald i jest królem ale asem już kolejne upadłe lewackie dno Hollande.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję że Rudy skończy w więzieniu a jego wszystkie przywileje ulegną skasowaniu. To za te wszystkie razy gdy mnie jako wyborce P0 oszukał

  OdpowiedzUsuń
 5. Podnóżkiem Merkel jest od czasów DDR, od tej pory jest świnią.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz