Dziennikarz nie wytrzymał! Joanna Scheuring-Wielgus doszczętnie wyśmiana w RMF FM!


W Polsce trwa debata nad skandalicznym przedstawieniem „Klątwa”, które wystawiane jest na deskach Teatru Powszechnego. Oczywiście, sztuka która obraża uczucia religijne chrześcijan, musi podobać się posłance Nowoczesnej Joannie Scheuring-Wielgus...


Mówiła o tym m.in. na antenie radia RMF FM, gdzie przekonywała, że mamy do czynienia z fikcją, a nie realnym światem. Pytana o postać Jana Pawła II walnęła taką strzałę, że ręce opadają!
-Pamiętam jak Jan Paweł II przyjechał do Torunia, podjechałam rowerem na jego wystąpienie – mówiła Joanna Scheuring-Wielgus.

Tego nie wytrzymał prowadzący rozmowę Robert Mazurek:

A wy jak wspominacie „wystąpienia” św. Jana Pawła II?

Źródło: RMF FM
fot: YouTubeKomentarze

 1. Żaden ze mnie katolik, ale to co wyprawia ta "dama" przekracza wszelkie granice normalności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy to w ogóle dama ??? Ograniczona prostaczka nie szanująca żadnych wyższych wartości. Kto na "to" głosował ??? Wstyd Polakom, ze takie zero znalazło sie w sejmie !!! Właściwie patrząc na tę totalna opozycje - to niestety zdecydowana większość bezmózgowcy !! Po prostu wstyd !!!

   Usuń
 2. Po cholerę tą kur*e zapraszają do studia!?

  OdpowiedzUsuń
 3. Po to aby ją kompromitować na każdy możliwy temat choć tak po prawdzie to nikt nie musi tego robić osobiście. Ona sama to robi. Ona jest dogłębnie, do spodu, absolutnie, niezmierzalnie itp, itd tak głupia i tępa, że aż wstyd że ktoś taki ma mandat posła na Sejm RP.

  OdpowiedzUsuń
 4. problemem naszego kraju jest to, ze do polityki pchają sie takie miernoty i charłactwo umysłowe. A później rozpacz, że sie przegrywa wybory. Jak ma się je niby wygrać, kiedy okrętem flagowym jest taka... hmm, kobieta...

  OdpowiedzUsuń
 5. Te miernoty zostały wyciągnięte nie wiadomo skąd. Najwięcej jest ich w Nowoczesnej. Ktoś tę partię stworzył z nicości.

  OdpowiedzUsuń
 6. A to dopiero jakaś "KLĄTWA" ....:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Szajbus Wielgus ,skoro jesteś w haremie w odstawce ,to weź się podmyj i kup sobie lalkę mena ,myślę że jak zrobisz takie lewackie przedstawienie publicznie i pokażesz jak świetnie władasz językiem francuskim ,to myślę że grono twych dewiacyjnych wielbicieli niepomiernie wzrośnie,tylko trzeba działać a nie oglądać więc rusz tyłek,oczywiście tylko tego mena nie ubierz w strój arabski bo staniesz się tylko pożywieniem dla robactwa i na tym skończy się twoja odwaga.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tym mendom nowoczesnym i zakodowanym powinno się wypalać znamiona na ryju, żeby odznaczali się od normalnych ludzi i żeby przyszłe pokolenia wiedziały co to za pomioty.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja pierdoooooollee co za prymityw .ona nie nadaje do koła gospodyń wiejskich

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz