Doszczętne samozaoranie Bronisława Komorowskiego! Skrytykował przepisy, które sam wprowadzał!


Politycy opozycji nie mają szczęścia do wypowiedzi. Albo Ryszard Petru „strzeli” gafę, albo ktoś z Platformy Obywatelskiej, albo były prezydent Komorowski „chlapnie” coś w mediach.


I tak właśnie stało się, gdy Komorowski na antenie radia TOK FM, komentował zmiany w przepisach dotyczących wyborów samorządowych. Otóż rząd PiS chce wprowadzić przezroczyste urny, oraz kamery w lokalach wyborczych.
Wprowadzenie ma polegać na zastosowaniu przepisów, które wcześniej wprowadziła sama Platforma Obywatelska!

Oglądamy:No ludzie! Czy to amnezja, czy może celowe wprowadzenie ludzi w błąd?

Źródło: #wtylewizji, TVP Info, TOK, FM
fot: YouTubeKomentarze

 1. A może tez byc,ze za duzo byl szczepiony.

  OdpowiedzUsuń
 2. idiota ot cała tajemnica

  OdpowiedzUsuń
 3. A te kamery PiSu to mają dzialać cały czas czy tylko w trakcie liczenia głosów jak proponował Komorowski? No i nie widzę żeby krytykował przezroczyste urny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez caly dzien wyborow

   Usuń
  2. Idealny dowód na to, że krytykowanie PiS przez PO jest po prostu dla zasady, nie dlatego, że PiS działa niezgodnie z prawem. Ale niektórzy mają wyprane mózgi przez telewizornie i nie dostrzegają tego.

   Usuń
  3. Idealny dowód na to ze PIS PO jedno zło... Tak samo PIS krytykuje opozycje która działa zgodnie z prawem (nie zawsze, ale PiS też nie zawsze zgodnie z prawem) dla zasady. Masz przykład obecnie opozycja ma pretensje do Pani Szydło która nadużywa budżetu latając samolotem do krakowa... Jak pytam znajomego który jest za Pisem jego odpowiedz nie mówi że premier ma jakies sprawy do załatwienia czy cokolwiek tylko odpowiedz odrazu była : ale schetyna tez do wroclawia latal a Tusk do Gdańska (nie ma to jak dobry argument) Na co moja odpowiedz była taka to skoro wtedy latal schetyna teraz lata szydło i budżet cierpi tak samo to o jakiej "dobrej zmianie" my mowimy... ten sam nepotyzn te samo kolesiarstwo balansowanie na granicy prawa i obsadzanie stołków "swoimi" ale PONOĆ DOBRA ZMIANA... ustalmy że nie zmienia się nic...prawica rozdaje wiecej socialu jak lewica.... lewica chce by pracować do 80... JAK NA WSTĘPIE PIS PO JEDNO ZŁO

   Usuń
  4. rowerem powinna jedxić :) 0

   Usuń
 4. Jak się to nazywa? Już wiem! Alzheimer!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, to się nazywa opozycja totalna. Krytykujemy WSZYSTKO co chce wprowadzić "pisowski" reżim

   Usuń
 5. Faktycznie Szogun skumał że jest problem, jak wyjdą wszystkie reprywatyzacje we wszystkich miastach w Polsce to po-parcie poleci jeszcze bardziej na łeb a 23% PSL-nawet sam czort nie załata.

  OdpowiedzUsuń
 6. Co komentowac DEBIL i szpieg.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czyli komentował zmiany, których nie ma, bo będzie tak jak już było wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 8. I gdzie tu jest samozaoranie? Mówi, że chcą wprowadzić przezroczyste urny, czyli tak samo jak PiS. A jest przeciwny instalowaniu kamer w lokalach wyborczych i nagrywania obrazu w czasie głosowania, ale zezwolić mężom zaufania do nagrywania własnym sprzętem podczas liczenia głosów. Trochę więcej myślenia przy oglądaniu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz