Ziemkiewicz torpeduje opozycję! „Żenua i dziadostwo, że nawet się nie chce w te załgane gęby plunąć”


Publicysta Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem serwisu Facebook, skomentował zachowanie opozycji w kontekście sejmowego protestu, a zwłaszcza zachowanie Grzegorza Schetyny, który jako jedyny partyjny lider wyłamał się i nie chciał usiąść do rozmów.


Przez cały ostatni rok Schetyna wmawiał nam, że prezydent, premier, nie mówiąc o marszałkach obu izb to figuranci, marionetki, nie ma co na nich tracić czasu – rządzi przecież wszystkim Kaczyński, i niech przestanie to ukrywać, niech jawnie stanie na czele i weźmie odpowiedzialność – napisał na Facebooku Rafał Ziemkiewicz.
Publicysta wskazuje, że Schetyna teraz nie chce gadać z Kaczyńskim, tylko z marszałkiem Sejmu, ale nawet jeśli ktoś mu takie spotkanie zaproponuje, to lider PO zrobi wszystko, aby nie spotkać się z Markiem Kuchcińskim, tylko z kimś innym.

Czy to dziwi? Mnie nie. Przecież takie jest całe to towarzystwo – pisze.

Rafał Ziemkiewicz wylicza w tekście wszystkie kłamstwa i manipulacje polityków opozycji, aż wreszcie kwituje:

Jakże chciałoby się mieć wroga, którego można szanować – a tu żenua i dziadostwo, że nawet się nie chce w te załgane gęby plunąć.

Mocne! Naprawdę mocne!

Fot: YouTube


Komentarze

  1. Pan Rafał Ziemkiewicz ma rację. To nie jest opozycja, tylko zakute, chamskie łby. Wg zasady "świnia wór drze i kwiczy" /przepraszam świnię, to znacznie inteligentniejsze stworzenie, od tych Popapranych Oszustów !!! Czy ta hołota zupełnie nie wie jak w sejmie powinni zachowywać się tacy "wybrańcy narodu" i jakie przepisy w sejmie obowiązują ??? Kiedy wreszcie w Polsce będzie spokój ?? PIS w opozycji zachowywał się godnie !! A ta hołota, za nasze pieniądze - urządza awantury, Schetyna - jest to kompletny idiota i PO pożałuje, że tego kretyna wybrali na "przywódcę". Najpierw wystawili idiotę Szczerbę, żeby zakłócał posiedzenie sejmu, a teraz kolejny idiota Schetyna podprowadza ich na manowce !!! Polacy mają ich dość, mam nadzieję, że ich wyborcy również!! Ośmieszają siebie, niszczą powagę sejmu, Na co te głupole liczą ?? Za te wygłupy my Polacy - żądamy nie wypłacania im diet za ten okres siedzenia w sejmie i za te blokowania prac sejmu z do ich opamiętania !! Oni zapomnieli, że to my Polacy im płacimy za pracę dla Polski, a nie za cyrkowe występy w salach sejmowych !!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Cóż tu napisać nic dodać nic ująć,sama prawda.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz