Tusk złożył bezczelne życzenia noworoczne, po czym został doszczętnie zmasakrowany przez internautów!


Trzeba przyznać, że były polski premier, zwany przez wielu „Królem Europy” ma tupet. Nie można było złożyć normalnych życzeń z okazji rozpoczęcia nowego roku, trzeba było zrobić cyrk i szopkę na Twitterze. Oto cały Donald Tusk. Coraz bardziej agresywny, coraz bardziej sfrustrowany. Dlaczego? Może dlatego, że zaraz jego europejska misja się kończy?


Donald Tusk złożył na Twitterze, bezczelne życzenia, ale na szczęście, napotkał na szybką interwencję internautów!
Oto jak wyszło :)

Zastanawiamy się, kto tak naprawdę podburza to wszystko? Zobaczcie. Czas w którym powinno być miło, powinien być spokój i zabawa, pewni ludzie, pokroju Tuska czy Petru, zmieniają w walkę polityczną...

fot: YouTubeKomentarze

 1. oni jeszcze odbiora swoja zaplate..."Na wszystko jest czas pod sloncem..."

  OdpowiedzUsuń
 2. Bzdura. To bałaganie o II kadencję i wtedy będzie ojczyzną wolną od zła i głupoty bo nie wróci �� tylko dorzucić mu trzeba swetru i prezesa, może się dogadają.

  OdpowiedzUsuń
 3. tusk ty deb.......lu kanalio!!!!!!!!!!!! won od POLSKI ZDRAJCO!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. W sumie ma rację, jeśli zdechnie, ojczyzna będzie wolna od zła i głupoty! :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Ludzie!! a kto sie nim jeszccze przejmuje,,, chyba nie Polacy??

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie najwieksa glupota i brak szacunku dla obywateli pokazuje swoja osoba Pan Tusk i kego swita; Petru , te pionki oblegajacy teraz sejm, przykre to ze tak osmieszaja Polakow!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Mentalność malarza kominów pozostała. Wszystkiego najlepszego her Tusk.

  OdpowiedzUsuń
 8. Co za faszystowska świnia!

  OdpowiedzUsuń
 9. O którą ojczyznę mu chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 10. Teraz mówiąc Ojczyzna Donaldzie masz na myśli Polskę?!

  OdpowiedzUsuń
 11. wypowiedzi Donalda są jakie są, raz gorsze raz lepsze ale zawsze przynajmniej mają jakiś motyw przewodni. Natomiast wstyd mi kiedy czytam komentarze Polaków, zwykłych małostkowych nienawistników skaczących do gardeł i opluwających tych, którzy zaszli trochę dalej, zamiast samemu zrobić coś ze swoim życiem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Buhahaha
   Co za POpaprany kretyn

   Usuń
  2. Typowy polski kocioł pełen zawiści, nienawiści i jadu. Najśmieszniejsze jest to, że komentujący przypisują SOBIE to zło i głupotę, bo ja w ogóle nie czuję że odnosi się to do mnie, ... ale jeżeli ktoś NIE chce Polski wolnej od zła i głupoty, to sam sobie wystawia opinię. Czy Państwo chcecie Polski złej i głupiej ? Ja nie. Chcę Polski dobrej i mądrej, żeby moje dzieci mogły w niej spokojnie żyć , pracować i cieszyć się.

   Usuń
  3. Mysle, ze Tusk mial na mysli glupich Polakow ktorzy wybrali zly rzad. Polacy przez osiem lat byli madrym narodem gdyz glosowali za PO i Tusk dobral sie do wladzy. Tak rozumiem jego zyczenia.

   Usuń
  4. No komentarze drogich internautow, mówią same za siebie. Kultura
   PIS-owska w pełnej krasie.

   Usuń
  5. Anonimowy ty w 100% jesteś idiotą

   Usuń
 12. Tusk śmieciu...wara od Polski, tu juz nie masz czego szukać... a jesli sie pojawisz to wywieziemy ciebie i twoje kukiełki na taczce, szmaciarzu

  OdpowiedzUsuń
 13. Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić - Józef Piłsudski

  OdpowiedzUsuń
 14. Kundel POspolity merda ogonem przed Anielą a szczeka i gryzie Polaków !

  OdpowiedzUsuń
 15. Ojczyze wolna od takich jak Tusk

  OdpowiedzUsuń
 16. To jest gasnąca gwiazda,o której trzeba jak najszybciej zapomnieć dla dobra Polski.

  OdpowiedzUsuń
 17. TUSK NIE POKAZUJ SIĘ W POLSCE ---KŁAMCZUCHU BĘDĘ ,,PREMIEREM'' NA KRÓLA POSZŁEŚ TERAZ ZAMIAST POMAGAĆ POLSCE I POLAKOM TO SZKODZISZ NASYŁAJĄC SZMITA I F TIMMERMANSA I SAM ŻLE MÓWIĄC O POLSKIM RZADZIE -----WSTYD ---MI ZA TUSKA

  OdpowiedzUsuń
 18. Tusk jestes zwykla menda spoleczna

  OdpowiedzUsuń
 19. O Niemcy mu chodzi??

  OdpowiedzUsuń
 20. Cierpliwości her Tusk. Nasza ojczyzna z każdym dniem jest coraz bardziej wolna od zła i głupoty. A będzie jeszcze bardziej wolna, jak ty i twoi klakierzy wolność stracą. Co tam u syna słychać? Dostał już wyrok za Amber Gold?

  OdpowiedzUsuń
 21. Większość komentarzy nie warto czytać choćby ze względu na wulgaryzmy. Ludzie opanujcie się. Jak anonimowo to można :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Panie premierze Polska PANA POTRZEBUJE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cela dla Tuska i jego złodziejskich kolesiów na pewno się znajdzie. POLSKA Tuska potrzebuje, żeby postawić jego i całą PO przed sądem. Czas rozliczyć tę bandę za wszystkie afery chowane pod dywan !!

   Usuń

Prześlij komentarz