Totalny odlot Żakowskiego! Porównał żołnierzy idących na wojnę do postawy alimenciarza Kijowskiego!


Czasami w życiu bywa tak, że ludzie przekraczają kolejne granice kompromitacji. Taką postawę prezentuje właśnie publicysta Jacek Żakowski, który w obronie lidera KOD jest gotów zrobić z siebie pośmiewisko...


Tygodnik „Wprost” opublikował informacje z których wynika, że Mateusz Kijowski nie pomniejszył kwoty swoich alimentów wręcz przeciwnie, ich łączna kwota wynosi około 220 tys. złotych!
Co na to Żakowski?A teraz troszkę faktów:Faktycznie jest jak żołnierz?

Źródło: Wprost, Twitter,
fot: YouTubeKomentarze

 1. Jeżeli ten gość myśli, że się wywinie, to trzaśnie go niemałe zdziwko... Ja mam obecnie 68 lat i do tej pory mój były mąż (68 lat) spłaca mi alimenty. Z renty.Takie miał zadłużenie. A przydałyby mu się te pieniążki w tym wieku, oj przydały. Z alimenciarzem też tak będzie: będzie spłacał wtedy, gdy będą mu najbardziej potrzebne. Czego mu życzę, bo wiem, ile mnie kosztowało samodzielne utrzymywanie dwojga dzieci ( zwłaszcza na studiach).

  OdpowiedzUsuń
 2. Takich jak Kijowski jest wielu, ale od czegoś trzeba zacząć aby wzrosła skuteczność ściągania alimentów. Przecież poza pozorowaną pensją ma inne mienie, które można zająć i zlicytować. Ciekawe, czy obecna żona ma rozdzielność majątkową? Jeśli nie to zarówno aktywa, jak i pasywa należą do wspólnego majątku, co powoduje, że współmałżonek może być obciążony połową wierzytelności. Więc czas najwyższy zacząć rozliczać tych ze ,, świecznika ".

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzeba sobie zadać pytanie,czy nie warto tracić czasu na takie moralne dna jak Żakowski czy Kijowski,z nich obydwóch są tacy sami żołnierze jak z koziej dup...akordeon,który tylko może śmierdzieć i fałszować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Enroll in IdentityForce's free trial with and start protecting your identity.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz