Schetyna mówi, że Kaczyński chce wyeliminować dobrych samorządowców. O kogo chodzi liderowi PO? O tych z zarzutami?


Trwa debata medialna o propozycjach prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który chciałby wprowadzić kadencyjność dla wójtów, burmistrzów i prezydentów miasta. Pomysł popiera Nowoczesna, Kukiz'15, a przeciwko są PSL i PO.


Czyli partie, które posiadają całą masę polityków na wyżej wspomnianych stanowiskach.
Wiadomości TVP zacytowały wypowiedź lidera PO Grzegorza Schetyny, który mówi, że nie pozwoli na wyeliminowanie dobrych samorządowców.

Warto zapytać o kogo może chodzić? Czy o Hannę Zdanowską prezydent Łodzi, która ma problemy prokuraturą i usłyszała zarzuty? Może prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, posiadacz kilkudziesięciu kont, również z zarzutami? A może Hanna Gronkiewicz-Waltz o której wiele pisać nie trzeba?

Chyba, że chodzi o jakiś szerzej nie znanych samorządowców?

Fot: YouTubeKomentarze

 1. Pewnie chodzi Schetynie o tych, którzy powinni już siedzieć, a najbardziej o HGW i jej podobnych rządzicieli - nierządników !!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli masz wiedzę o przestępstwie to do prokuratora. Anonimowo to jest bardzo łatwo. Ale mam dla ciebie niedouczona miernoto propozycję. Przeczytaj sobie sam art.79 Konstytucji. Sam, bez korepetytora. Ciekaw jestem czy zrozumiesz miernoto czym się zachwycasz. Jak będzie cie rolował podziwiany przez ciebie Kaczorek to ci na których dziś plujesz, tylko ci naprawdę staną po twojej stronie. Benito i Adolf też swego czasu mieli takich jak ty durniu zwolenników. A co się z nimi stało? Kursk, Stalingrad i można by tak dość długo. Stać cię na refleksję zarozumiały durniu?

   Usuń
 2. Thanks for sharing, nice post!

  Tìm hiểu máy đưa võng cho bé là gì, loại máy đưa võng nào tốt nhất cho bé hiện nay, và địa chỉ mua máy đưa võng giá rẻ uy tín cho bé và võng điện cho bé giá bao nhiêu hiện nay.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz