Schetyna mówi, że Kaczyński chce wyeliminować dobrych samorządowców. O kogo chodzi liderowi PO? O tych z zarzutami?


Trwa debata medialna o propozycjach prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który chciałby wprowadzić kadencyjność dla wójtów, burmistrzów i prezydentów miasta. Pomysł popiera Nowoczesna, Kukiz'15, a przeciwko są PSL i PO.


Czyli partie, które posiadają całą masę polityków na wyżej wspomnianych stanowiskach.
Wiadomości TVP zacytowały wypowiedź lidera PO Grzegorza Schetyny, który mówi, że nie pozwoli na wyeliminowanie dobrych samorządowców.

Warto zapytać o kogo może chodzić? Czy o Hannę Zdanowską prezydent Łodzi, która ma problemy prokuraturą i usłyszała zarzuty? Może prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, posiadacz kilkudziesięciu kont, również z zarzutami? A może Hanna Gronkiewicz-Waltz o której wiele pisać nie trzeba?

Chyba, że chodzi o jakiś szerzej nie znanych samorządowców?

Fot: YouTube2 komentarze:

  1. Pewnie chodzi Schetynie o tych, którzy powinni już siedzieć, a najbardziej o HGW i jej podobnych rządzicieli - nierządników !!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jeśli masz wiedzę o przestępstwie to do prokuratora. Anonimowo to jest bardzo łatwo. Ale mam dla ciebie niedouczona miernoto propozycję. Przeczytaj sobie sam art.79 Konstytucji. Sam, bez korepetytora. Ciekaw jestem czy zrozumiesz miernoto czym się zachwycasz. Jak będzie cie rolował podziwiany przez ciebie Kaczorek to ci na których dziś plujesz, tylko ci naprawdę staną po twojej stronie. Benito i Adolf też swego czasu mieli takich jak ty durniu zwolenników. A co się z nimi stało? Kursk, Stalingrad i można by tak dość długo. Stać cię na refleksję zarozumiały durniu?

      Usuń