Poseł PiS robi kompletną miazgę z posła Adama Szejnfelda w TVP Info!


Ostre starcie mieli panowie posłowie Dominik Tarczyński z PiS, oraz Adam Szejnfeld, eurodeputowany Platformy Obywatelskiej. Słowna bitwa odbyła się na antenie TVP Info, w niedzielnym programie „Bez Retuszu”.


O co poszło? Jak zwykle o wszystko! Czyli o konflikt w Sejmie, szperanie w rzeczach posłów PiS i kwestię Trybunału Konstytucyjnego. Oglądając posła Szejnfelda, odnosimy wrażenie, że ten człowiek żyje w jakiejś innej rzeczywistości...
Oto pytanie miazga nr jeden. Gdzie jest 17 mld zł z OFE?A oto pytanie miazga nr dwa:Tak się to robi. Brawa dla posła Tarczyńskiego!

Fot: YouTube / Polsat News
Komentarze

 1. tych pazernych ZDRAJCÓW interesów Polski co nami pomiatali przez 8 lat - DO PIACHU.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie do piachu najpierw na latarniach powieszać dla przykładu a potem dopiero do piachu

   Usuń
 2. Napisze może tak , te bydło z peło powinno się wyłapać i obwiesić q u r w y !

  OdpowiedzUsuń
 3. Napisze może tak , te bydło z peło powinno się wyłapać i obwiesić q u r w y !

  OdpowiedzUsuń
 4. rozliczyć z majątków (również tych przepisanych na żonę, teściową i szfagra) i co uzyskane w niejasnych okolicznościach poddać konfiskacie i z gołymi dupami na ulicę wygnać. Do więzienia nie ma sensu bo jeszcze trzeba będzie na nich łożyć!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten facet jest beznadziejny ...to ze on jest poslem to jakas pomylka natury

  OdpowiedzUsuń
 6. Niech wszyscy jadą do siebie, do swoich, do Izraela!

  OdpowiedzUsuń
 7. Oczywiście to im by się wszystkim należało,niestety obawiam się że Szejnfeld bardziej nadaje się na leczenie w psychiatryku wystarczy go posłuchać.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kto takiego geszefciarza" szejferda "wybrał do Brukseli ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Miazga? Ja tu widzę przekrzyczenie próby zabrania głosu przez Szejnfelda, walnięcie nic nieznaczącej tyrradki "to wy jesteście ci źli i nie dobzi, ja cie nie słucham, ignoruje, nie dam ci powiedzieć słowa, ale to wszytko wasza wina, udajecie protesty, my chcemy dobrze kiedy wy nie, kiedy my chcieliśmy zmiany na coś, co my definiujemy jako dobre, wy nie dawaliście nam szansy przegłosować ustawy więc ja teraz panu nie dam nawet odpowiedzieć na wcześniej zadane przeze mnie pytanie i dalej będę gadać cokolwiek".
  Taka "miazga" budzi jedynie lekki uśmieszek politowania. To jest nic. To jest dziecko, które chce przekrzyczeć tego, kto ma inne zdanie udając, że go nie słyszy. Ot co.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz