Poseł Andruszkiewicz: Jak się Szczerbie nie podoba, niech złoży mandat i przestanie udawać męczennika za 12 tys. zł. miesięcznie!


Miazgę totalną, z „totalnej opozycji”, zrobił na antenie TVP Info, poseł Kukiz'15 Adam Andruszkiewicz. Naprawdę trzeba przyznać, że jego słowa można oglądać w nieskończoność. Oto kilka cytatów i film!


Wyjdźmy do ludzi, którzy są dzisiaj na lotnisku i lecą do Londynu i mówmy im o jakimś pośle Szczerbie, który uważa się za wielkiego męczennika, bo nie działa mu karta (…) Niech zatem złoży mandat poselski i weźmie się do normalnej pracy, zamiast udawać męczennika za 12 tysięcy złotych miesięcznie!

Oglądamy!
Dobre. Prawda?

Fot: YouTube


Komentarze

  1. Co tu komentować, jak to wszystko jest prawdziwe i oczywiste?. P. Adam mówi do rzeczy i jasno. Żeby to powiedzieć jeszcze jaśniej, to już chyba tylko trzeba cepa.

    OdpowiedzUsuń
  2. Młody człowiek - poseł Adam Andruszkiewicz - jak widać - jest znacznie mądrzejszy od "przywódców" Platformy Oszustów i Nie-nowoczesnej. Rządy PO-PSL spowodowały wyjazd milionów wykształconych, młodych ludzi - za pracą. A teraz Schetyna z kolesiami - twierdzi, że wszystko wie lepiej niż obecny rząd, tylko, że ich 8 lat nierządów - to nic dla Polaków,ale niezliczona ilość afer zamiatanych pod dywan. A oni dalej kwiczą do koryta i uniemożliwiają pracę dla Polski i Polaków obecnemu rządowi. Czas na opamiętanie tych kretynów ! Czy wreszcie zostaną obciążeni kosztami - które poniesiono, za czas ich okupywania sejmu !!! Czemu społeczeństwo ma pracować na tych nierobów !!??

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz