Leszek Balcerowicz szpanował tekstami na Twitterze. Został rozjechany merytorycznie przez internautę!


Profesor Leszek Balcerowicz kończy 70. lat. Życzymy oczywiście wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia i pomyślności. Życzymy również mniej jadu, bo to szkodzi zdrowi. Jadu, którym prof. Balcerowicz celuje do polityków PiS.


Dobrze o Balcerowiczu z okazji urodzin powiedział Adam Michnik:
– Kompetencja i konsekwencja, skromność i upór, zero tolerancji dla głupoty, fanatyzmu i partactwa – tak postrzegam Leszka Balcerowicza. Nie zawsze podzielam jego opinie, ale zawsze darzę go szacunkiem i zaufaniem. Zawsze przecież wiem, że Leszek nie próbuje mnie okłamać. Po prostu – Leszek jest taki, jakimi chce widzieć dane o gospodarce: prawdziwy i uczciwy – napisał naczelny „Gazety Wyborczej” na łamach dziennika.

Inaczej jednak Leszka Balcerowicza oceniają internauci:

Prawda, że to piękne? :)

fot: YouTubeKomentarze

 1. Brawo Panie Sobiecki, trafił Pan w punkt...tego lepiej nie można było powiedzieć. Wyprzedał Polskę bez mrugnięcia...
  Panie Balcerowicz życzę Panu wszystkiego najgorszego !!! za wszystko co Pan zrobił dla Polski

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziadku, 'drogi' dziadku, nie chcemy jeszcze spać ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Obejrzałem fragment wywiadu z Balcerowiczem no i nie wiem czy mam się śmiać czy płakać . SB dobierało sobie do rządzenia tylko takich samych "patriotów"

  OdpowiedzUsuń
 4. Balcerowicz to komunista , ktory nie kocha Polski, staral sie ja zniszczyc, sprzedajac co najpelsze obcym, jeden z licznych wrogow Naszego Kraju

  OdpowiedzUsuń
 5. Balcerowicza tylko można wyśmiewać ,gdyby nie to że wprowadził Polską gospodarkę w ruinę.Większego nieodpowiedzialnego i niekompetentnego gościa trzeba szukać ze świeczką po całym globie ziemskim,nie było żadnego planu prócz planu Sorosa i Sachsa,ten ostatni śmieje się z Balcerowicza jak leci,myślał że jego plan nawet nie zostanie przyjęty w 50%,ale ten towarzysz ze zdjęcia bez mrugnięcia oka przyjął wszystko,to nic nie rozumiejąca się prowadzona marionetka nic więcej i tylko to coś mogło wyprodukować takiego fachowca jak Petru.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz